Będzie się działo! czyli sierpień 2018 w kinie i telewizji!

Sierpień obfituje w filmy! Po dosyć luźnym kinowym lipcu nadszedł kolejny wakacyjny miesiąc, który może się pochwalić większą ilością premierowych produkcji debiutujących na wielkim ekranie. A tym razem naprawdę nie brakuje różnorodności, począwszy od super bohaterskiego Ant-Mana i Osy, animowanej opowieści Jak zostać czarodziejem, aż do historycznych filmów o Dywizjonie 303. Co ciekawe, wśród wysokobudżetowych produkcji brakuje horrorów. Każdy miłośnik Kubusia Puchatka czekał na sierpień niecierpliwie, ponieważ Krzysiu, gdzie jesteś? także już w tym miesiącu zawita na ekranach. A czy może być coś lepszego, niż obudzenie w sobie wewnętrznego dziecka w wakacje właśnie? Oto nasze propozycje najważniejszych filmów, które musisz zobaczyć w sierpniu!


Wielkie premiery:

Ant-Man i Osa (3 sierpnia 2018)

W kolejnej odsłonie filmu Hope przywdziewa superbohaterski strój i wraz ze Scottem próbuje poznać tajemnice przeszłości swego ojca, Hanka. Na ekranie nie zabraknie nowych postaci i także Luisa, który skradł serca w pierwszej części filmu. Do już gwiazdorskiej obsady dołączają m.in. Laurence Fishburne czy Michelle Pfeiffer.


Odnajdę cię (3.08.2018)

Kryminał rodem ze Śląska. Żołnierz, który ma na swoim sumieniu niemal cały swój oddział ucieka podczas nieudanej obławy. Odpowiedzialność za pomyłkę ponosi policjantka Justa, która staje się głównym wrogiem poszukiwanego “Bacia”, który planuje zemstę na jej rodzinie.


Nieposłuszne (3.08.2018)

Historia dwóch kobiet, które łączy zakazana miłość. Pomimo wielu lat ukrywania swej relacji, kobiety decydują się, by nie podporządkowywać się regułom ustanowionym przez społeczność, z której się wywodzą.


Neapol spowity tajemnicą (3.08.2018)

Adriana pracuje jako patolog w Neapolu. Bierze udział w okultystycznej ceremonii, podczas której poznaje Andreę – młodego i przystojnego mężczyznę. Po wspólnie spędzonej nocy para umawia się na kolejne spotkanie, lecz Andrea nie pojawia się na nim. Adriana przeprowadza sekcję zwłok mężczyzny, którym okazuje się być nowy znajomy. Jakiś czas później lekarka mimo wszystko spotyka go na jednej z ulic. Chce rozwikłać zagadkę tajemniczej sytuacji w jakiej się znalazła.


Węgierska robota (3.08.2018)

Opowieść o węgierskim złodzieju Attili Ambrus, który znajdował się na pierwszych stronach gazet na początku transformacji węgierskiej w latach 90. Znany jako “Robin Hood bloku wschodniego” podczas kradzieży zawsze był uprzejmy, a policjantom po skutecznie przeprowadzonym napadzie wysyłał butelkę szampana.


Jak zostać czarodziejem (3.08.2018)

Chłopiec, który marzy o byciu magiem znajduje tajemnicze przejście, dzięki któremu może poznać magiczny świat o jakim sądził, że znajduje się tylko w strefie jego marzeń.


Mission: Impossible – Fallout (10.08.2018)

Szósta (!) część przygód Ethana Hunta – agenta, który z każdej, nawet najgorszej sytuacji wychodzi bez szwanku. Po ostatniej, nieudanej misji IMF, cały świat może odczuć konsekwencje niepowodzenia organizacji. Ekipa Ethana staje do walki z czasem, by zapobiec katastrofie grożącej globowi.


Człowiek, który zabił Don Kichota (10.08.2018)

Film, nad którym Terry Gilliam pracował ostatnie 20. lat w końcu w kinach. Historia młodego speca od reklamy, który przypadkowo podczas służbowego wyjazdu do Hiszpanii poznaje człowieka mającego się za Don Kichota.


Jak rozmawiać z dziewczynami na prywatkach (10.08.2018)

Lata 70., Anglia. Obcy przemierzający galaktykę zatrzymuje się w Londynie, by poznać miejsce przedstawiane mu jako najniebezpieczniejsze w całej galaktyce – dzielnicy Croydon. Jego przybycie nakłada się z powstaniem ruchu punkowego w Wielkiej Brytanii.


Młodzi Tytani: Akcja! Film (10.08.2018)

Propozycja dla najmłodszych. I także tych najmłodszych, którzy teraz najmłodsi nie są, ale serial Młodzi Tytani pamiętają ze swoich lat młodości. Grupa Młodych Tytanów walczy, by stać się tematem filmu, jak przystało na rasowych superbohaterów. Nie jest to jednak takie proste, bo Hollywood nie zależy na produkcji z Tytanami. Dodatkowo ich plany próbuje zniweczyć Super-Czarny charakter, który chce zniszczyć świat. Młodzi Tytani stają do walki o przetrwanie ich supergrupy oraz zwycięstwo nad czarnym charakterem.


Rodziny się nie wybiera (10.08.2018)

Francuska komedia o paryskim projektancie, który prowadzi ułożone życie wraz z żoną. Pewnego dnia na jego ścieżce znów staje rodzina, której istnienie wolałby zataić w swoim nowobogackim życiu. Rodzina stara się wywrócić do góry nogami życie projektanta, który na domiar złego traci pamięć i cofa się do momentu, gdy miał 17 lat i nie znał swojej aktualnej partnerki.


Patryk (10.08.2018)

Film o tym, jak wiele może zmienić czworonóg w życiu człowieka. Nastawiona dosyć negatywnie do zwierząt Sara staje się posiadaczką mopsa Patryka. Pomimo że nie cierpi zwierząt, zauważa, jak wielu przystojnych mężczyzn ma miękkie serce wobec zwierząt.


Krzysiu, gdzie jesteś? (10.08.2018)

Dla wszystkich wychowanych na przełomie XX i XXI wieku to jeden z najciekawszych wymienionych tutaj filmów. Ewan McGregor jako Krzysiu powraca do Stumilowego Lasu po to, by zrozumieć co w życiu jest naprawdę ważne.


303. Bitwa o Anglię (17.08.2018)

Polsko-brytyjska koprodukcja z Marcinem Dorocińskim i Iwanem Rheonem w rolach głównych. Historia walecznego Dywizjonu 303, którego działalność zmieniła losy nie tylko bitwy o Anglię, ale też całej II wojny światowej.


Szpieg, który mnie rzucił (17.08.2018)

Opowieść o całkowicie różnych od siebie przyjaciółkach. Jedna z nich, Audrey, zostaje porzucona przez chłopaka, który okazuje się być tajnym agentem. Dziewczyny zostają wplecione w międzynarodową intrygę, w której stawką jest śmierć i życie. Ci, którzy ścigają dziewczyny nie wiedzą jednak, że nie ma nic gorszego niż próba walki z zakochaną i porzuconą kobietą.


Niesamowita historia Wielkiej Gruszki (17.08.2018)

Historia przygód kota Mitcho i słonia Seastiana, którzy razem wyruszają w poszukiwaniu legendarnej Gruszki. Pomimo różnic, które ich dzielą łączy ich najważniejszy element –  żądza przygód.


Do zobaczenia w zaświatach (17.08.2018)

Dwóch uczestników I wojny światowej domaga się sprawiedliwości wobec porucznika Pradelle’a. Niegdyś wysyłał on żołnierzy na front, a teraz chce zarabiać na zwłokach poległych. Mężczyźni nie spoczną, dopóki sprawiedliwości nie stanie się zadość.


Człowiek Delfin (17.08.2018)

Film biograficzny o Jacquesie Mayol’u, słynnym nurku, który głosił tezę o jedności człowieka z oceanem.


Dzień, w którym mój ojciec stał się krzakiem (24.08.2018)

Historia Tody, dziewczynki, której sielankowe życie zostaje przerwane przez wysłanie ojca na wojnę. Osamotniona Toda wyrusza w podróż, by odnaleźć swoją mamę.


Bez litości 2 (24.08.2018)

Kontynuacja losów Roberta McCalla, który nie spocznie dopóki nie dostanie tego, czego chce. A chce sprawiedliwości.


Mile 22 (24.08.2018)

Mark Wahlberg jako James Silva, agent FBI, który musi przewieźć na lotnisko niezwykle cennego informatora. Wcześniej jednak musi odbić go z rąk przeciwników, którzy nie spoczną dopóki nie wykonają swojego zadania.


The Meg (24.08.2018)

Jason Statham w filmie akcji, w którym główną rolę gra.. gigantyczny rekin. Podwodna walka z czasem, by uratować naukowców badających morskie głębiny przed potężną bestią.


Mroczne umysły (24.08.2018)

Dziewczyna posiadająca niezwykłe zdolności wraz z grupą innych nastolatków próbuje stawić opór rządowi.


Dywizjon 303. Historia prawdziwa (31.08.2018)

Kolejny film o Dywizjonie 303. Tym razem polska produkcja, w której główne role zagrali m.in. Maciej Zakościelny i Piotr Adamczyk. Adaptacja książki Arkadego Fiedlera.


Rozpruci na śmierć (31.08.2018)

Morderstwa, rozpusta i seks w świecie.. Muppetów?! Kukiełki zaczynają ginąć, a w kraju grasuje rozpruwacz, do akcji wkracza policjant Jim. Kiedy śledztwo staje w miejscu, dołącza do niego agentka Connie Edwards. Wspólnie zaczynają węszyć, by rozpracować osobę odpowiedzialną za śmierć kolejnych kukiełek.


Lato (31.08.2018)

Biograficzny film o kultowym radzieckim zespole Kino i historii Wiktora Coja, najsłynniejszego przedstawiciela radzieckiego undergroundu.

Miłośnik starych filmów i równie starej muzyki. Miłuje Johnny'ego Deppa oraz Marvel Cinematic Universe. Kolekcjoner winyli i największy żyjący fan The Beatles.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?