Będzie się działo! Czyli styczeń 2019 w kinie i telewizji

Witamy w 2019! Zeszły rok dla kina był – chciałoby się rzec – łaskawy, miejmy nadzieję, że ten również nie zawiedzie. W styczniu zadowolony będzie każdy fan Disneya, bo w końcu na ekranach ujrzymy kontynuację losów Ralpha Demolki. Fani rodzimego kina natomiast po trzydziestu latach wrócą zobaczyć co słychać u Kasi Solskiej w Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3.  Dystrybutorzy nie każą nam dłużej czekać także na najnowszą kreację Christiana Bale’a w filmie Vice. Wychodzi na to, że w styczniu będzie co oglądać – zapraszamy po więcej!


Wielkie premiery:

Zabawa zabawa (4.01.2019)

Agata Kulesza, Dorota Kolak oraz Maria Dębska w najnowszym filmie Kingi Dębskiej. Historia trzech kobiet, które łączy jeden problem – nadużywanie alkoholu. Życie każdej z nich zmieni się, kiedy pewnymi wydarzeniami przekroczą granicę..

Mój piękny syn (4.01.2019)

Steve Carell, Timothée Chalamet oraz Maura Tierney w wzruszającej i dramatycznej opowieści o dorastającym synu, który wpada w objęcia nałogu. Historia o rodzicielskiej, bezwarunkowej miłości, wychowaniu i stawianiu czoła uzależnieniu.

Bumblebee (4.01.2019)

Charlie odnajduje na złomowisku starego garbusa. Nie wie, że Bumblebee to nie jest zwykły samochód. Okazuje się być poszukiwanym zbiegiem, którego poszukują służby. Jego misją jest ochronienie Ziemi. Film z uniwersum Transformers.

Ralph Demolka w Internecie (11.01.2019)

Ralph ze świata gier przenosi się do Internetu! Wszystko po to, by odnaleźć część mającą uratować grę jego przyjaciółki, Wandelopy. Czy Internet przetrwa demolkę Ralpha?

Underdog (11.01.20019)

A oto historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Na ich podstawie powstał scenariusz autorstwa Mariusza Kuczewskiego. Na stanowisku reżysera zasiada debiutujący w tej roli Maciej Kawulski, jeden z włodarzy organizacji KSW. 

Vice (11.01.2019)

Christian Bale jako Dick Cheney – wiceprezydent Stanów Zjednoczonych za czasów prezydentury G. W. Busha. Jego historia – od biurokraty w stołecznych urzędach po jednego z najważniejszych ludzi w Ameryce. Z ciekawostek – Bale do roli przytył 18 kg, z pewnością jego zaangażowanie (ponownie) spowoduje, żę będzie to aktorska uczta!

Diablo. Wyścig o wszystko (18.01.2019)

Lena, siostra Kuby jest chora. Rodzina potrzebuje pieniędzy na jej leczenie, stąd decyzja Kuby o wzięciu udziału w ulicznym wyścigu. Nieciekawe towarzystwo i śmiertelne niebezpieczeństwo to nie wszystko, co będzie czekać na Kubę w nowym świecie. Tak zwana „polska odpowiedź na Szybkich i wściekłych„. Z pewnością pierwszy taki film w polskim kinie.

Dom, który zbudował Jack (18.01.2019)

Nowy film Larsa von Triera. Jack jest miłośnikiem sztuki, malarstwa i poezji. Przy tym jest też seryjnym, psychopatycznym mordercą. Chce dokonać zbrodni doskonałej, idealnej i estetycznej. Na ekranie zobaczymy m.in. Umę Thurman i Matta Dillona.

Glass (18.01.2019)

Kontynuacja Niezniszczalnego i Split. David Dunn powraca jako strażnik z nadprzyrodzonymi umiejętnościami chcący powstrzymać groźnego mężczyznę o wielu osobowościach. W głównych rolach Bruce Willis, Samuel L. Jackson i James McAvoy.

Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru (18.01.2019)

Panoramiks decyduje o przejściu na emeryturę. Nie może jednak zostawić swoich kompanów bez magicznego napoju. Wraz z Asteriksem i Obeliksem wyrusza w podróż, by znaleźć człowieka, któremu powierzy tajemnicę sekretnego wywaru. Sprawy się komplikują, kiedy Galów chcą najechać Rzymianie na czele z Juliuszem Cezarem.

Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3 (25.01.2018)

Kontynuacja losów Kasi Solskiej. Po trzydziestu latach od wydarzeń z Galimatiasu  wracamy do wsi Brzózki oraz Warszawy, by przekonać się co zmieniło się u profesora Wolańskiego, Solskich oraz Piotrusia.

Maria, królowa Szkotów (25.01.2019)

Historia życia Marii  Stuart, królowej Szkocji. Maria wyszła za mąż po raz pierwszy w wieku 16 lat, by w wieku 18 zostać wdową. Później musiała stawiać czoła temu, co tradycyjnie było jej nakazane, a czego nie chciała robić. W głównej roli zdobywczyni Złotego Globu Saoirse Ronan.

Miłośnik starych filmów i równie starej muzyki. Miłuje Johnny'ego Deppa oraz Marvel Cinematic Universe. Kolekcjoner winyli i największy żyjący fan The Beatles.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?