Advertisement
Advertisement

Fast 9 – Analiza trailera! Najciekawsze momenty

Szybcy i wściekli – amerykański film pełnometrażowy w reżyserii Justina Lina z 2021 roku. Scenariusz do filmu napisali Chris Morgan oraz Daniel Casey. Obraz został wyprodukowany przez studio Universal Pictures, a dystrybuowany na terenie całego świata przez Universal Studios Entertainment. Jest to już 9 część z serii Szybkich i wściekłych, której premiera, zaplanowana jest na 22 maja 2021 roku. Podczas Super Bowl 2021 dostaliśmy nowy trailer, którego najciekawsze, moim zdaniem, momenty postaram się opisać.

Zobacz również: Falcon i Zimowy Żołnierz – co nowego wiemy na temat serialu? Analiza trailera!

 

Han powraca!

Han (Sung Kang) w jakiś sposób wrócił, żyje i z tego co widać po zwiastunie, nie zmienił się i ma się dobrze! To dość dziwny krok ze strony Universal Studios, jednak miejmy nadzieję, że dowiemy się w jaki sposób udało mu się wrócić.

 

John Cena jako brat Vin Diesela

John Cena pojawia się w F9 jako brat Vin Diesela. Obstawiam, że jego obecność prawdopodobnie ma kluczowe znaczenie dla historii filmu. Aktualnie wydaję się, że wraz z bratem stoją po dwóch różnych stronach barykady, ale zobaczymy jak potoczy się fabuła dziewiątki

 

Latające samochody to już norma!

To już chyba typowa rzecz dla nowych produkcji z serii Szybkich i wściekłych. Latające, niezniszczalne samochody, które prowadzi Vin Diesel to raczej rzecz do której fani zdążyli się przyzwyczaić. Jak nie z wieżowca do wieżowca to z klifu po linie.

 

Charlize Theron i nowa stylówka

Charlize Theron powraca, by ponownie spróbować obrócić rodzinę przeciwko rodzinie. Postać nadal chce popsuć plany rodziny Szybkich i wściekłych, tym razem z trochę bardziej odjechaną stylówką. 

 

Fantazja trochę poniosła?

Vin Diesel przewracający samochód rękami? W Szybkich i wściekłych 9 to nic dziwnego! Smutne jest to, że motyw filmu, od ulicznych wyścigów, gangi i pieniądze przerodził się momentami w trochę albo nawet bardzo, mało realną produkcję.

 

Mały Bryan i piżama z motywem rekina.

Syn Vin Diesel i Michelle Rodriguez, jest widoczny podczas ujęcia w piżamie z rekinem, co jest wyraźnym nawiązaniem do legendarnego filmu Diesela czyli Street Sharks.

Zobacz również: QUIZ: Rozpoznasz film Marvela po kadrze?! [Poziom zaawansowany]

Premiera zaplanowana została na 22 maja 2021 roku.


Źródło: Trailer Fast 9 / Ilustracja wprowadzenia: Trailer Fast 9

Dziennikarz

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?