Składamy zestaw LEGO Harry Potter – Expecto Patronum!

Któż nie kocha Harrego Pottera? Miłośnicy nastoletniego czarodzieja także i w świecie klocków LEGO znajdą coś ze świata magii. Legutkowy świat Harrego Pottera to przede wszystkim zestawy klocków odwzorowujące najbardziej pamiętne sceny z filmów. Mieliśmy tę przyjemność zbudowania jednego z takich zestawów, wprost z trzeciej części przygód Pottera i jego przyjaciół, Więźnia Azkabanu. Oto zestaw Expecto Patronum!

Zobacz, co dokładnie znajduje się wewnątrz pudełka i jak prezentuje się złożony zestaw Harry Potter: Expecto Patronum (75945). Dla fanów klocków LEGO® i jak samego Harrego Pottera to pozycja obowiązkowa!

Młodzi czarodzieje i czarownice mogą pomóc Harry’emu Potterowi obronić Syriusza Blacka przed Dementorami! Z zestawem LEGO 75945 Harry Potter Expecto Patronum dla dzieci w wieku od 7 lat młodzi miłośnicy Harry’ego Pottera przeniosą się w magiczny świat magii, Dementorów i mitycznych stworzeń. Dzieciom spodoba się szczegółowa scena nad jeziorem w Zakazanym Lesie, w której mogą rzucić zaklęcie Expecto Patronum, by odstraszyć dwie minifigurki Dementorów patronusem Harry’ego i uratować Syriusza Blacka, ojca chrzestnego młodego czarodzieja. Cztery minifigurki i wiele możliwości magicznej zabawy zestawem LEGO 75945 pozwolą każdemu zanurzyć się w zaczarowanym świecie kreatywności.

Pomóż Harry’emu Potterowi uratować Syriusza Blacka przed Dementorami! Przywołaj swoje najszczęśliwsze wspomnienia i zaklęciem Expecto Patronum wyczaruj jelenia — patronusa Harry’ego, tak jak w filmie Harry Potter i Więzień Azkabanu. Czy Harry’emu się powiedzie? To Ty o tym zadecydujesz…

  • W zestawie cztery minifigurki LEGO® Harry Potter: Harry Potter i Syriusz Black (nowości na czerwiec 2019 r.) oraz dwóch Dementorów.
  • Zestaw LEGO z serii Harry Potter przedstawiający mały fragment lasu nad jeziorem z dwoma drzewami i funkcją rzucania zaklęcia. Zawiera również półprzezroczystą, błyszczącą figurkę jelenia (nowość na czerwiec 2019 r.) z miejscem do posadzenia minifigurki na wierzchu.
  • W komplecie jest też różdżka Harry’ego, którą można rzucić zaklęcie Expecto Patronum, tak jak w filmie „Harry Potter i Więzień Azkabanu”.
  • Większe drzewo ma ok. 13 cm wysokości, 8 cm szerokości i 4 cm głębokości.
  • Figurka jelenia ma 7 cm wysokości.

Ilustracja główna: Lego

Zastępca Redaktora Naczelnego
Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?