Tydzień z Grami (02.07-08.07) – przegląd najważniejszych newsów z redakcją Movies Room

Ostatni tydzień bezdyskusyjnie zdominowany został przez mundial. Wszyscy wymieniali się wiadomościami o wynikach spotkań, formie poszczególnych drużyn oraz menu i fryzurach największych gwiazd. W lawinie piłkarskiej gorączki łatwo było przeoczyć wiadomości na inne tematy. Dlatego redakcja Movies Room śpieszy z pomocą, przygotowując dla swoich czytelników podsumowanie najważniejszych gamingowych informacji ostatniego tygodnia.

Bloodborne 2 i kontynuacja Sunset Overdrive w 2019 według Amazona

Angelika Borucka: O jejku, czekam straszliwie na Sunset Overdrive. Jedynka była absolutnie świetna, dobry humor, dobra rozwałka połączona zarówno z dobrą muzyką i ładnym kolorowym światem. Poza wątkiem fabularnym mnóstwo pobocznych zadań i minigierek, dajcie więcej!

Mateusz Kapka: Wow! Po prostu super. Pierwsza część Bloodborne była dla mnie najlepszą grą jaką otrzymałem w ramach abonamentu PlayStation Plus. Kreacja upadłego wiktoriańskiego miasta z przedziwnymi potworami była jednocześnie przerażająca i urzekająca. Już nie mogę się doczekać na drugą część!

Wracamy na Marsa z Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered

Krzysztof Sorokoń: Pamiętam kosmiczną rozwałkę, którą (zdawać by się mogło) wieki temu robiłem na Marsie, ogrywając poczciwe Red Faction: Guerrilla jeszcze na PlayStation 3. Z przyjemnością sięgnę po ten tytuł (w znacznej mierze z sentymentu), aby zobaczyć jak wypiękniał za sprawą remastera. Jednak z zakupem poczekam na dobrą przecenę, bo nie sądzę aby tytuł ten był w stanie przyciągnąć mnie na dłużej. Choć mogę się mylić…

20 minut rozgrywki z Anthem

Rafał Pilch: Trzeba przyznać, iż nowa produkcja od BioWare prezentuje się zacnie, jednak zapewne zweryfikują to dopiero pierwsze testy alfa i beta. Jak na razie, jest zdecydyowanie na co czekać!

Mateusz Kapka: Faktycznie gra prezentuje się fenomenalnie, a kolejne fragmenty rozgrywki tylko to potwierdzają. Trzeba jednak pamiętać, że już nie raz byliśmy świadkami szumnych zapowiedzi, a ostateczny produkt okazywał się wyglądać zgoła inaczej (Watch Dogs patrzę na ciebie).

Sea of Thieves otrzyma własny tryb Battle Royal?

Rafał Pilch: Cieszy fakt, że Rare nie złożyło broni. Dużo ciekawych aktualizacji ma pojawić się w Sea of Thieves na przestrzeni najbliższych miesięcy. Znalazłoby się w nich zdecydowanie miejsce na coś w rodzaju Battle Royal.

Angelika Borucka: na pewno sprawdzę, bo jak tak myślę, to jest to gra idealna do tego trybu – już teraz przecież mamy mnóstwo ludzi na wielkiej mapie w składzie od jednej do czterech osób. Nawet nie czuć, że miałoby to być robione na siłę.

Yakuza Kiwami 2 doczekała się dema i nowego zwiastuna

Krzysztof Sorokoń: Po ostatnim spotkaniu z Yakuza 6: The Song of Life wciągnąłem się w świat japońskich triad bez reszty. Dlatego na ten tytuł czekam z zapartym tchem. Patrząc na kolejne filmiki jestem przekonany, że czeka mnie kolejna. wspaniała przygoda. No i jak to dobrze wygląda – aż się nie chce wierzyć, że to remaster gry wydanej jeszcze na konsole PlayStation 2.

Jak wygląda fanowski remake gry Bitwa o Śródziemie? Sprawdźcie sami!

Rafał Pilch: Tak! Czekam na więcej! W Bitwę o Śródziemie zagrywałem się swego czasu godzinami, zarówno w pierwszą, jak i drugą część wraz z dodatkiem, także wieści o remake’u i to w takiej formie jak na zwiastunie, cieszy mnie niezmiernie. Będzie grane!

Mateusz Kapka: OMG! Jedna z najlepszych gier w świecie Władcy Pierścienia dostanie remake?? Przecież to jak spełnienie marzeń każdego fana LOTRa. Już nie mogę się doczekać premiery, kiedy będę mógł znowu poprowadzić armię Śródziemia do pojedynku z Sauronem.

Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Dziennikarz

Na pełny etat bronię Galaktyki strzelając z blastera, latając X-Wingiem i wymachując mieczem świetlnym.
Później pozwalam odpocząć nadgarstkom od pada relaksując się przy lekturze ulubionych komiksów i oglądaniu filmów.
A o moje zdrowie i kondycję dbają troskliwe Pokemony, które codziennie wyciągają mnie z domu na długie spacery.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?