Venom: Let There Be Carnage – analiza oficjalnego zwiastuna filmu!

Venom: Let There Be Carnage to film na który czekają fani filmowego uniwersum SONY. Produkcja zapowiada się imponująco. Postaram się pokazać najciekawsze momenty, jakie udało mi się zauważyć w zwiastunie sequela.

VENOM 2: CARNAGE – ANALIZA ZWIASTUNA NR #1

W końcu doczekaliśmy się pierwszego zwiastuna Venom: Let There Be Carnage. Oto kilka najciekawszych momentów, jakie udało mi się dostrzec.

Gazeta ze Stanem Lee na okładce.

W ulubionym sklepie Eddiego widzimy czasopismo ze znajomą twarzą na okładce, przypomina wam ona kogoś? Tak, to Stan Lee! Fajny gest ze strony twórców.

Oczko w stronę Spider-Mana?

W pewnym momencie widzimy pająka, który zostaje po prostu zgnieciony przez Cletusa bez zbędnego zastanowienia. Musi mieć to jakieś odniesienie do postaci Spider-Mana, którego Carnage zdecydowanie nie lubi. Czy ich drogi już niedługo się ze sobą połączą?

Gazeta Daily Bugle

Chyba największy ukłon studia SONY w stronę komiksów Spider-Mana do tej pory. Zarówno Mulligan, jak i Eddie czytają tę samą gazetę, która znana jest właśnie z serii Spider-Man.

Cletus zostaje Carnage’m.

Na zwiastunie mamy fragment przemiany Cletusa. Zostaje mu wstrzyknięty symbiont Carnage’a. Zapewne będzie to moment, w którym cała fabuła filmu się rozkręci.

Shriek kolejnym wrogiem Venoma?

Francisa Barristona czyli Shriek w komiksach jest zarówno partnerką, jak i kochanką Carnage’a. Zobaczymy czy w filmie historia będzie identyczna.

Postać Shriek w komiksach

Ravencroft, czyli miejscówka prosto z komiksów!

Po raz pierwszy pojawił się w Spectacular Spider-Man #178 w 1991 roku. Dość fajna sprawa ze strony twórców filmu.

Mulligan zostanie Toxinem?

W komiksach Patrick Mulligan był jednym z najlepszych gliniarzy Nowego Jorku, ale miał on różne problemy osobiste. Mulligan i symbiont Toxin mają ze sobą dużo wspólnego, więc wydaje się mieć sens, że ich historia zostanie przedstawiona w tym, lub w kolejnych filmach.

Zobacz również: Spider-Man: No Way Home – Andrew Garfield jednak nie wystąpi w filmie?!

Venom 2: Carnage to kolejny film należący do Sony’s Universe of Marvel Characters oraz kontynuacja filmu z 2018 roku, który zarobił 856 milionów dolarów w światowym box-office. Opisy fabuły drugiej części nie zostały jeszcze przedstawione, lecz wiadomo, że tym razem Venom zmierzy się z Carnagem, a według niepotwierdzonych doniesień pojawi się również postać Shriek. Za reżyserię sequela odpowiada Andy Serkis, a scenariusz przygotowała Kelly Marcel. W obsadzie produkcji znajdują się: Tom Hardy, Woody Harrelson, Michelle Williams, Naomie Harris, Reid Scott i Stephen Graham. Nie ogłoszono jeszcze kategorii wiekowej, z jaką produkcja wejdzie do kin.

Początkowo sequel miał zadebiutować w kinach na początku października 2020 roku, lecz ze względu na pandemię koronawirusa premierę przełożono na 25 czerwca 2021 roku. Teraz datę premiery w Polsce przełożono na 17 września.


Źródło: Sony Pictures, YouTube / Ilustracja wprowadzenia: Sony Pictures

Dziennikarz

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?