TOP 10 – Najwięksi skandaliści Hollywood!

Antysemityzm, narkotyki, romans z prezydentem, rasizm. Hollywood na przestrzeni lat miało w swoich kręgach naprawdę wiele ciekawych i kontrowersyjnych osobistości. Ostatnich kilka-kilkanaście miesięcy, mija nam pod znakiem skandali, związanymi przede wszystkim z molestowaniem seksualnym kobiet. Przyjrzyjmy się sylwetkom dziesięciu największych skandalistów Hollywood!


 Sprawdź również:

Najlepsze horrory w historii

Najlepsze filmy akcji

Najlepsze polskie filmy

Najlepsze filmy przygodowe


10. Winona Ryder 

Nieważne, czy Ryder należy do waszych ulubionych aktorek czy nie – kilka udanych ról na swoim koncie ma (ale na pewno nie jest to ta w serialu Stranger Things). Na początku XXI. wieku jednak, znana była przede wszystkim przez kradzież ciuchów wartych ponad 5 tysięcy dolarów. Podczas procesu wyszło na jaw, że Ryder nadużywa narkotyków i psychotropów. Aktorka została skazana na 3 lata odwyku, 480 godzin prac społecznych i musiała zapłacić ponad 10 tysięcy dolarów grzywny. Jak sama po latach przyznała, cierpiała wtedy na głęboką depresję. (KW)

Hollywood

Fot. materiały prasowe


9. Roseanne Barr 

Gwiazda najnowszego skandalu, związanego z (rzekomo) rasistowskim tweetem. Roseanne obwieściła światu, że Valerie Jarrett, była doradczyni prezydenta Obamy, wygląda jakby była dzieckiem Bractwa Muzułmańskiego i Planety MałpBurza, jaką wywołał wpis Barr, poskutkowała ściągnięciem z anteny największego hitu tego sezonu, 10. serii RoseanneTrzeba jednak nadmienić, że to nie pierwszy raz, kiedy komediantka jest na językach dziennikarzy. Do najbardziej krytykowanych momentów Barr, należy wykrzyczenie hymnu narodowego na meczu bejsbola i sesja zdjęciowa, w której aktorka przebrała się za Hitlera. Jest bardzo aktywna na Tweeterze, gdzie od czasu do czasu dzieli się swoimi spiskowymi teoriami. (KW)

Hollywood

Fot. ABC


8. Marilyn Monroe

Marylin Monroe przeszła do historii przemysłu filmowego jako ikona kobiecości, kreując niezapomnianą postać w Pół żartem, pół serio. Aktorka słynęła także z wystawnego życia oraz zamiłowania do używek. Zażywała amfetaminę i nadużywała alkoholu. Monroe była 3 razy zamężna: z Jamesem Dougherty’m, Joe DiMaggio oraz Arthurem Millerem. Znane również były jej liczne romanse m.in. z Frankiem Sinatrą, Nicolasem Rayem, Peterem Lawfordem. Do historii z pewnością przeszedł również jej sposób bycia, ponieważ była bardzo kapryśną aktorką. Często spóźniała się, albo w ogóle nie stawiała się na planie, zapominała tekstu i prawdopodobnie miała problemy psychiczne. Marylin Monroe to ikona kina, która jednak była także jedną z największych skandalistek Hollywood. (KS)

Hollywood

Fot. biography.com


7. Shia LaBeouf

Aktor Shia LaBeouf również zalicza się do grona najbardziej ekscentrycznych gwiazd Hollywood. Popadł on w uzależnienie alkoholowe, co powoduje u niego liczne agresywne zachowania. Już niejednokrotnie został przez to aresztowany. LaBeouf organizował także liczne protesty przeciw Donaldowi Trumpowi, na których brał czynnie udział w przepychankach przed kamerami, wykrzykując różne, kontrowersyjne hasła. Polityczne manifestacje i alkoholowe uzależnienie to jednak nie wszystko. Aktor otwarcie mówi o swoim życiu seksualnym oraz chętnie krytykuje ludzi z przemysłu filmowego m.in. Spielberga. No cóż, LaBeouf to naprawdę szalony aktor… (KS)

Hollywood

Fot. mashable.com


6. Mel Gibson 

Hey, sugar-tits! – jeśli ktoś nie kojarzy tego tekstu, to naprawdę sporo go ominęło. Gibson od niepamiętnych czasów miał problemy z nadużywaniem alkoholu. Kilka razy był nawet aresztowany w związku z jazdą po pijaku, co poskutkowało trafieniem na nieoficjalną czarną listę artystów w Hollywood. Reżyser Pasji, wielokrotnie oskarżany był także o antysemityzm. Podczas jednego z aresztowań, miał zwrócić się do policjanta: Je*ani Żydzi… Żydzi są odpowiedzialni za każdą wojnę na świecie. Jesteś Żydem?. Ach, ten Mel… (KW)

Hollywood

Fot. tinocine.com

Zastępca Redaktora Naczelnego
Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?