TOP 10 – filmy, które warto obejrzeć na RakutenTV!

Często z marnym skutkiem szukamy swoich ulubionych filmów bądź nowości w popoularnych serwisach VOD jak Netflix czy HBO GO. Znacznie bogatszą bibliotekę nowości oferują serwisy, w których nie płacimy abonamentu, a wykupujemy tytuły pojedynczo. Czy to się opłaca? Patrząc na minimalne ceny filmów na RakutenTV śmiało można stwierdzić, że tak!

Przygotowałem dla Was zestawienie najciekawszych filmów, na które natknąłem się ostatnio na Rakutenie, z którego mogę korzystać na Samsung QLED Smart TV oglądając premiery w 4k.  Żadnych umów, zobowiązań, problemów – tylko kanapa i premiery prosto z kina na moim telewizorze!

10. Jumanji 2

Jumanji: Następny poziom to powrót słynnych bohaterów, których poznaliśmy w Jumanji: Przygoda w dżungli. Tyle że zasady gry zmieniły się diametralnie. Wszyscy zmuszeni są do powrotu do świata Jumanji, by uratować jednego ze swych przyjaciół, któremu nie udało się opuścić gry. Nie spodziewają się jednak, że nic nie pójdzie zgodnie z ich oczekiwaniami. Przyjdzie im stawić czoła niebezpieczeństwom i temu, co nieznane – od jałowych pustyń przez śnieżne szczyty gór. Tylko czy uda im się wyjść z najbardziej wciągającej gry świata?

Jumanji

Fot. Materiały prasowe

9. Joker

„Joker” to jedyna w swoim rodzaju historia głośnego superprzestępcy, niewyświetlana wcześniej na dużym ekranie. Przypadek Arthura Flecka (w tej roli Joaquin Phoenix), człowieka żyjącego na marginesie społeczeństwa, to nie tylko zawiłe studium natury ludzkiej, ale także opowieść z morałem.

Fot. Kadr z filmu Joker

8. TO 2

Zło nawiedza miasteczko Derry w stanie Maine co 27 lat, dlatego w filmie „To Rozdział 2” ponownie spotykamy bohaterów pierwszej części, choć są już dorośli, a ich drogi rozeszły się prawie trzy dekady temu. W serwisie dostępna jest też pierwsza część antologii!

7. Naprzód

W filmie wytwórni Disney Pixar „Naprzód”, dwaj nastoletni bracia, Janko i Bogdan Mrygaczowie, mają niespodziewaną możliwość, by spędzić jeden dzień ze swoim zmarłym tatą i wyruszają w niezwykłą podróż furgonetką Bogdana, Gwendoliną. Jak w każdej wspaniałej, magicznej przygodzie, czeka ich droga pełna zaszyfrowanych map, nieprzewidzianych przeszkód i niewyobrażalnych odkryć. Gdy nieustraszona mama chłopców, Jagoda, odkrywa, że synowie zniknęli, sprzymierza się z dawną wojowniczką, będącą połączeniem lwa, nietoperza i skorpiona, Mantykorą i wyrusza na poszukiwanie chłopców. Mimo ciążącej nad nimi klątwy, ten jedyny, magiczny dzień może przynieść im więcej, niż mogliby sobie wymarzyć.

6. Richard Jewell

Życie bohatera, który zapobiegł zamachowi bombowemu w Atlancie w 1996 roku, rozsypuje się na kawałki, kiedy w wyniku tragicznej pomyłki zostaje on oskarżony o zaplanowanie zamachu.

Richard Jewell

fot. materiały prasowe

5. Lighthouse

Robert Eggers, wizjonerski twórca współczesnego horroru „The Witch”, przychodzi z hipnotyczną opowieścią o dwóch latarnikach (Willem Dafoe i Robert Pattinson), zamieszkujących odległą i tajemniczą wyspę w Nowej Anglii w latach 90-tych XIX wieku. Gdy zbliżająca się burza grozi zmieceniem ich ze skały, a z mgły wyłaniają się dziwne zjawiska, każdy z mężczyzn zaczyna podejrzewać, że drugiemu grozi niebezpieczeństwo.
Lighthouse

fot. materiały prasowe / A24

4. Filmy Marvela

22 powiązanych ze sobą filmów to kulminacja epickiej podróży. Największe kinowe uniwersum zwieńczone epickim Avengers: Koniec Gry, gdzie bohaterowie Ziemi w końcu zrozumieją, jak krucha jest nasza rzeczywistość – i poświęcenia, które należy podjąć, aby ją podtrzymać – w opowieści o przyjaźni, pracy zespołowej i odkładaniu różnic, aby pokonać niemożliwą przeszkodę.

najlepsze filmy marvela

3. Le Mans’ 66

Niesamowita, prawdziwa historia amerykańskiego wizjonera w dziedzinie projektowania samochodów, Carrolla Shelby oraz nieustraszonego brytyjskiego kierowcy Kena Milesa, którzy na zlecenie Henry’ego Forda II podejmują się misji budowy całkowicie nowego samochodu wyścigowego, który potencjalnie może pokonać dominujące samochody wyścigowe Enzo Ferrari w 24-godzinnym wyścigu Le Mans we Francji w 1996 roku.

Christian Bale i Matt Damon w filmie Le Mans '66 / fot. materiały prasowe

Christian Bale i Matt Damon w filmie Le Mans ’66 / fot. materiały prasowe

2. Saga Gwiezdnych Wojen

Pełna saga Gwiezdnych Wojen od Mrocznego Widma po Skywalker. Odrodzenie! Klasyka kina, którą warto odświeżyć sobie w zaciszu domowym oczywiście w najwyższej jakości obrazu i dźwięku!

zaskakujące zakończenia

Fot. Kadr z filmu Gwiezdne wojny: Część V – Imperium kontratakuje

1. Mad Max: Na drodze gniewu Black & Chrome Edition

Jeden z najlepszych filmów dekady! Również w wyjątkowej wersji Black & Chrome! Prześladowany przez demony przeszłości Mad Max uważa, że najlepszym sposobem na przeżycie jest samotna wędrówka po świecie. Zostaje jednak wciągnięty do grupy uciekinierów przemierzających tereny spustoszone przez wojnę nuklearną (Wasteland) w pojeździe zwanym War Rig, prowadzonym przez Imperatorkę Furiosę. Uciekają z Cytadeli sterroryzowanej przez Immortana Joe’ego, któremu odebrano coś wyjątkowego. Rozwścieczony watażka zwołuje wszystkie swoje bandy i wytrwale ściga buntowników, podczas gdy na drogach toczy się wysokooktanowa wojna.

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?