TOP 10 – Najlepsze gry na Nintendo Switch!

Nintendo Switch szturmem wdarło się na rynek elektronicznej rozrywki. Sprzęt zaskarbił sobie uznanie zarówno krytyków jak i konsumentów, a sprzedaż konsolki stoi na bardzo wysokim poziomie. Widać, że Nintendo ma jasno określony plan na skupienie zainteresowania graczy, gdyż co jakiś czas premierę ma kolejną perełka, w którą zagramy tylko na sprzęcie od Japończyków. Dla tych wszystkich, którzy zastanawiają się w co jeszcze mogą zagrać na swojej hybrydowej konsolce prezentujemy zestawienie TOP 10 najlepszych gier na Nintendo Switch.


Zobacz również:

Jakie gry nas definiują, czyli #GamesStruck4 według redakcji Movies Room!

TOP 10 – Najlepsze gry 2018 roku!

Największe rozczarowania branży gier w 2018 roku

Najbardziej oczekiwane gry 2019 roku


10. Snipperclips

Wiele osób może dziwić obecność tej produkcji na niniejszej liście. Trzeba jednak przyznać, że tytuł ten w świetny sposób oddaje klimat jaki powinien towarzyszyć graczom podczas grania na Switchu. Proste gry, które dostarczają całą masę rozrywki to od zawsze główna dewiza jaka przyświeca Nintendo przy produkcji ich gier. Snipperclips jest stworzony do kooperacji i w taki właśnie sposób powinno się przechodzić misje. Niech prosta, lekko cukierkowa grafika nie sprawi, że zlekceważycie poziom trudności. Po pierwszych łatwych etapach (można je ograć w bezpłatnym demo) przychodzi czas na te trudniejsze w których trzeba chwilę pogłówkować nad rozwiązaniem zagadek.


9. Stardew Valley

Gra, która została wydana już chyba niemal na każdą możliwą platformę. Moim zdaniem to właśnie Switch jest tą najlepszą do doglądania swoich wirtualnych grządek warzywnych. Możliwość włączenia Stardew Valey na szybko jadąc tramwajem do pracy jest niebywałym plusem w stopniowym dawkowaniu sobie tej produkcji. Dłuższe posiedzenia mogą sprawić, że szybko się nam ona znudzi, jednak gdy wszelkie prace na naszym polu uprawnym będziemy sobie stopniowo dawkować, to zapewniam że tytuł dostarczy zabawy na długie godziny.


8. Mario + Rabbits: The Kingdom Battle

Nadal zadziwia mnie fakt, że z połączenia dwóch tak odległych od siebie marek jakimi są Mario i Ubisoftowe króliki udało się stworzyć tak grywalną produkcję. Mario + Rabbits to nic innego jak bardziej cukierkowy XCOM. Tytuł ten jest też znacząco prostszy, jednak dostarcza on wiele zabawy, nie raz zmuszając gracza do obrania niekonwencjonalnej strategi przy starciach z trudnymi przeciwnikami. Jeśli uwielbiacie turowe gry taktyczne lub jesteście ciekawi tego zwariowanego połączenia to miks Mariana i królików na pewno was zauroczy.


7. Bayonetta 1 & 2

Oh… Bayonetta… Chyba każdy fan tej niezwykle urodziwej i zabójczej bohaterki obawiał się o jej przyszłość. Niegdyś dało się słyszeć głosy, że możemy nie doczekać się kontynuacji przygód naszej ulubionej, niecodziennej bibliotekarki. Tak się jednak składa, że w przygotowaniu jest już trzecia odsłona cyklu. Tymczasem, posiadacze Switcha mogą delektować się grając w dwie pierwsze części gry.


6. Donkey Kong Country: Tropical Freez

Klasyczna platformówka 2D w nowoczesnym wydaniu. Można by odnieść wrażenie, że Donkey Kong Country: Tropical Freez to lekki powiew starości w 2019 roku. Tytuł ten jednak garściami czerpie z klasycznych rozwiązań gier platformowych, dodając wiele genialnych rozwiązań od siebie. Takie połączenie dało jedną z lepszych gier na rynku, w których zadaniem gracza jest przechodzenie kolejnych poziomów skacząc i pokonując wrogów. 

Gry na Nintendo Switch kupicie na Kinguin.net

Miłośnik gier i wszystkiego co związane z tematyką fantasy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Donson pisze:

Konstruktywnie stworzony ranking, choć zapewne zostanie on zaktualizowany mając na uwadze line up tytułów dla Nintendo Switch które zostaną wydane do końca roku ( Super Smash Bros ! )

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?