• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
Na pokuszenie moviesroom 1200x200

1 lutego w Warszawie odbyło się oficjalne otwarcie Pawilonu Altered Carbon. Mieliśmy okazję zobaczyć na własne oczy tę niecodzienną prezentację, połączoną z premierą dwóch pierwszych odcinków nowego serialu Netflixa - Altered Carbon. Zaproszeni goście mieli okazję przenieść się w czasie do roku 2384. O tym, jak będzie wyglądała nasza przyszłość w rozmowie z Tomaszem Stawiszyńskim opowiadała XXI-wieczna ekspertka - Aleksandra Przegalińska. Gości powitała prezes polskiego oddziału Psychasec - Marta Borevicz, a o swoim doświadczeniu opowiedział pierwszy klient firmy - Łukasz Orbitowski. Pokaz najnowszej kolekcji powłok wiosna-lato 2384 zaprezentowała grupa przygotowana przez Martę Ziółek. 

Zobacz również: Netflix oficialnie wart ponad 100 miliardów dolarów!

MOS_2837-2.jpg

I chociaż (nie)stety świat Altered Carbon jest jedynie fikcyjną wizją przyszłości zaczerpniętą z nowego serialu opartego na klasycznej powieści cyberpunkowej autorstwa Richarda K. Morgana, to w najbliższy weekend każdy może na chwilę do niego wejść. W futurystycznej scenerii na odwiedzających czeka mnóstwo atrakcji, które pozwolą im przenieść się do rzeczywistości, w której ciała zmienia się jak rękawiczki, a nieśmiertelność jest na wyciągnięcie ręki. Tylko czy na pewno chcemy po nią sięgnąć? Pawilon Altered Carbon będzie otwarty dla wszytskich chętnych bezpłatnie do niedzieli (4 lutego).

Zobacz również: Irreplaceable - zwiastun nowego filmu Netflixa z Christopherem Walkenem

MOS_1823.jpg

Program Pawilonu:

Historia nieśmiertelności. Najnowszy model stosu korowego. Prototyp ludzkiej powłoki. Przymierzalnia powłok. Komentarz XXI-wiecznej ekspertki (Alexandra Przegalińska).

Od 11:00 do 21:00, codziennie

Pokaz nowej oferty Psychasec: polska kolekcja powłok wiosna-lato 2384.

Choreografka: Marta Ziółek 
Współpraca: Joanna Mane Manecka & Iza Szostak, Ramona Nagabczyńska, Magda Fejdasz, Kasia Wolińska, Kuba Falkowski, Maciej Gąsiu Gośniowski, Przemek Kamiński, Andrius Mulokas.

Sobota: 16:00 i 18:00,
Niedziela: 14:00 i 16:00

MOS_2549-2.jpg

Pokaz 2 pierwszych odcinków Altered Carbon.

Sobota: od 19:00 do 21:00,
Niedziela: od 18:00 do 20:00

Pawilon Altered Carbon będzie otwarty przez 3 dni (2-4 lutego) w godzinach 11 - 21 w Galerii Ethos (Plac Trzech Krzyży 10/14) . Wstęp bezpłatny.

Źródło: informacja prasowa

 

Wiesz, co z tym zrobić


Jakub Najmoła

Jakub Najmoła

Dziennikarz

O mnie:

Kinoman i meloman w jednej osobie. Z pasji dziennikarz, z powołania przyszły prawnik. Fan "Wiedźmina", PlayStation, piłki nożnej i sportów walki.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.