Wyjątkowe otwarcie Pawilonu Altered Carbon! Też możesz go odwiedzić

1 lutego w Warszawie odbyło się oficjalne otwarcie Pawilonu Altered Carbon. Mieliśmy okazję zobaczyć na własne oczy tę niecodzienną prezentację, połączoną z premierą dwóch pierwszych odcinków nowego serialu NetflixaAltered Carbon. Zaproszeni goście mieli okazję przenieść się w czasie do roku 2384. O tym, jak będzie wyglądała nasza przyszłość w rozmowie z Tomaszem Stawiszyńskim opowiadała XXI-wieczna ekspertka – Aleksandra Przegalińska. Gości powitała prezes polskiego oddziału Psychasec – Marta Borevicz, a o swoim doświadczeniu opowiedział pierwszy klient firmy – Łukasz Orbitowski. Pokaz najnowszej kolekcji powłok wiosna-lato 2384 zaprezentowała grupa przygotowana przez Martę Ziółek. 

Zobacz również: Netflix oficialnie wart ponad 100 miliardów dolarów!

MOS_2837-2.jpg

I chociaż (nie)stety świat Altered Carbon jest jedynie fikcyjną wizją przyszłości zaczerpniętą z nowego serialu opartego na klasycznej powieści cyberpunkowej autorstwa Richarda K. Morgana, to w najbliższy weekend każdy może na chwilę do niego wejść. W futurystycznej scenerii na odwiedzających czeka mnóstwo atrakcji, które pozwolą im przenieść się do rzeczywistości, w której ciała zmienia się jak rękawiczki, a nieśmiertelność jest na wyciągnięcie ręki. Tylko czy na pewno chcemy po nią sięgnąć? Pawilon Altered Carbon będzie otwarty dla wszytskich chętnych bezpłatnie do niedzieli (4 lutego).

Zobacz również: Irreplaceable – zwiastun nowego filmu Netflixa z Christopherem Walkenem

MOS_1823.jpg

Program Pawilonu:

Historia nieśmiertelności. Najnowszy model stosu korowego. Prototyp ludzkiej powłoki. Przymierzalnia powłok. Komentarz XXI-wiecznej ekspertki (Alexandra Przegalińska).

Od 11:00 do 21:00, codziennie

Pokaz nowej oferty Psychasec: polska kolekcja powłok wiosna-lato 2384.

Choreografka: Marta Ziółek 
Współpraca: Joanna Mane Manecka & Iza Szostak, Ramona Nagabczyńska, Magda Fejdasz, Kasia Wolińska, Kuba Falkowski, Maciej Gąsiu Gośniowski, Przemek Kamiński, Andrius Mulokas.

Sobota: 16:00 i 18:00,
Niedziela: 14:00 i 16:00

MOS_2549-2.jpg

Pokaz 2 pierwszych odcinków Altered Carbon.

Sobota: od 19:00 do 21:00,
Niedziela: od 18:00 do 20:00

https://www.youtube.com/watch?v=dhFM8akm9a4

Pawilon Altered Carbon będzie otwarty przez 3 dni (2-4 lutego) w godzinach 11 – 21 w Galerii Ethos (Plac Trzech Krzyży 10/14) . Wstęp bezpłatny.

Źródło: informacja prasowa

Dziennikarz
Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?