Advertisement
Advertisement

ANKIETA: Czy Bohemian Rhapsody zasłużył na Złotego Globa?

Złoty Glob dla Bohemian Rhapsody został przyjęty przez redakcję Movies Room z wielkim zdziwieniem. Nie tylko nikt z nas nie wskazywał niniejszej produkcji, jako faworyta do tej nagrody, a w ogóle sama nominacja już była wielką niespodzianką.

Fakty jednak są takie. Z jednej strony Bohemian Rhapsody to film, który na świecie sprzedał się znakomicie i oczarował widzów na całej planecie, czego dowodem są wyniki w box-office i bardzo wysokie oceny w filmowych serwisach społecznościowych. Z drugiej strony, według statystyk serwisu Rotten Tomatoes, biografia zespołu Queen to najgorzej recenzowany zwycięzca Złotego Globu w kategorii najlepszy dramat od 1986 roku i Pożegnania z Afryką.

Zobacz również: Złote Globy 2019 – oto zwycięzcy! Narodziny Gwiazdy wielkim przegranym, tryumf Bohemian Rhapsody!

Nagroda dla filmu Bryana Singera to zatem nieporozumienie czy trafny wybór? Czytelnicy Movies Room: rozstrzygnijcie ten spór!

Czy Bohemian Rhapsody zasłużył na Złotego Globa w kategorii najlepszy dramat?

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?