Ankieta: Do czego najczęściej używasz laptopa?

Laptopów używamy codziennie do przeróżnych zastosowań. Dzięki swojej mobilności korzystamy z nich zarówno w domu jak i w pracy czy w podróży. Ich możliwości wykorzystujemy do oglądania filmów, grania w gry, zadań biurowych, obróbki multimediów i nie tylko. Chcemy sprawdzić do czego Wy wykorzystujecie swoje laptopy oraz sprawdzić czy opłaca się zwrócić uwagę na linie gamingowe.

Ankieta: Do czego w większości używasz laptopa?

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Czy opłaca się kupić laptopa gamingowego?

Czy więc opłaca się więc kupować laptopa gamingowego? Zdecydowanie tak. Oczywiście wszystko zależy głównie od preferencji oraz wymagań konkretnego użytkownika, jednak mając na względzie wszechstronność jaką oferują i jaką pewnie będą oferować jeszcze w przyszłości to propozycja nad którą warto się jednak chwile zastanowić. Mówiąc w skrócie laptop gamingowy = laptop do wszystkiego i to na długie lata głównie dzięki znajdującej się w nim zaawansowanej karcie graficznej.

Urządzenia te to doskonałe stacje robocze dla znacznie szerszego odbiorcy i dzięki takiej właśnie specyfikacji jaką nam oferują, otrzymujemy wydajność jaką kiedyś mieliśmy głównie w komputerach stacjonarnych. Co za tym idzie mamy sprzęt, który bez trudu obsługuje cały pakiet Adobe od obróbki zdjęć i tworzenie grafiki w Photoshopie, przez Ilustratora aż do montażu filmów w Premiere Pro. Analogicznie będzie też z programami typu Corel, AutoCAD czy MegaCAD. Do tego wszystkiego dodając mobilność i fakt, że laptopy te idealnie sprawdzają się jako domowe centra rozrywki otrzymujmy bardzo wszechstronne urządzania, które doceniają nie tylko gracze.

Co możemy Wam polecić? Z czystym sumieniem możemy zarekomendować każde urządzenie wyposażone w kartę graficzną RTX. Tutaj znajdziecie wszystkie laptopy z Ray Tracingiem.

O co chodzi z tym Ray Tracingiem?

To powstała ponad 30 lat temu technologia, której naczelną cechą jest swojego rodzaju naśladowanie reakcji ludzkiego mózgu, jeżeli chodzi o postrzeganie śledzenia promieni. Dzięki kartom graficznym RTX jesteśmy w stanie doświadczyć to, co dotąd było możliwe tylko na superkomputerach. Odbicia promieni refleksyjnych są niezwykle wierne naszej percepcji, dzięki czemu generowanie fotorealistycznych obrazów scen trójwymiarowych po raz pierwszy pozwala nam na niespotykane dotąd doświadczenie na naszych własnych urządzeniach w czasie rzeczywistym.

Na koniec pytanie. Czy laptop do gier musi być ciężki?

Niekoniecznie! Specjalna technologia Max Q pozwala na połączenie najlepszych cech gamingowego laptopa w jedno. Laptopy z tej oferty są jednocześnie ultracienkie, niezwykle wydajne i przy tym gwarantują cichą pracę. Wyróżniają się także niebanalnym designem, co sprawia, że należą do najbardziej pożądanych urządzeń przez osoby starające się połączyć praktyczność z użytecznością i stylem.

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?