ANKIETA: Kto był najlepszym Jokerem?

Byliście już na najnowszym Jokerze? Film zbiera fenomenalne opinie, dlatego serdecznie polecamy! Z tej okazji zapraszamy Was do ankietki, która pokaże, kto Waszym zdaniem był najlepszym Jokerem.

Joker to jeden z najsłynniejszych złoczyńców uniwersum DC. Główny przeciwnik Batmana jest seryjnym mordercą o przerażającej przypadłości, jaką jest złowieszczy śmiech. W ciągu wielu lat rozmaici aktorzy wcielali się w tą wyjątkową okrutną postać. W filmie w 2008 roku zagrał Heath Ledger, który za swoją kreację otrzymał Oscara za najlepszą męską rolę drugoplanową. Czy to właśnie on powinien wygrać w naszej ankiecie? A może Mark Hamill, który udzielił głosu postaci Jokera w serii gier. Czekamy na Wasz wybór!

Kto był najlepszym Jokerem?

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Fot: Materiały prasowe/ Heath Ledger jako Joker

Słynny antagonista doczekał się własnego filmu. Joker to film kryminalny o osobie odtrąconej przez społeczeństwo. Akcja jest osadzona w latach 80. i niepowiązana w żaden sposób z wcześniejszymi wyczynami uniwersum DC. Oprócz Phoenixa wystąpią w filmie również: Bryan Callen, Marc Maron, Robert De Niro, Zazie Beetz oraz Frances Conroy. Film jest już dostępny w kinach.

Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros Polska

Redaktor

Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole). Fanka Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Więcej informacji o
, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jb pisze:

A gdzie w ankiecie Cesar Romero?

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?