ANKIETA: Netflix vs. HBO GO

Obydwie te platformy znamy doskonale. Netflix słynie ze znakomitych seriali, takich jak Stranger Things, Dark czy Daredevil. HBO GO nie pozostaje gorszy. Ślepnąc od świateł czy Castle Rock cieszą się wielką popularnością wśród użytkowników. Która z platform jest zatem lepsza?

Avengers: Wojnę bez granic obejrzymy na HBO GO. Netflix wykupił za to wszystkie sezony Przyjaciół. Coco i Blade Runner 2049 znajdziemy na HBO, a w ofercie jej konkurenta są John Wick czy Władca Pierścieni: Powrót Króla. O bogactwie obydwu stron moglibyśmy pisać godzinami, w szczególności jeśli chodzi o ich produkcje oryginalne.

Kto wygra ten pojedynek? Decyzja należy do Was. Czekamy na Wasze głosy w naszej ankiecie. Jesteśmy niezmiernie ciekawi wyników oraz komentarzy, jeśli chcielibyście wspomnieć o innej wartościowej platformie albo uzasadnić swoją opinię.

Która platforma streamingowa jest lepsza?

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...
Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor

Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole). Fanka Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

arhat pisze:

Warto uściślić też to pytanie i przeanalizować różne aspekty. Oferta filmowa to jedno. Warto rozważyć również techniczne opcje. Netflix na komputer daje radę, ale ta aplikacja na telewizor (nie mam takiego starego samsunga i wiem, że nie tylko u mnie jest taka brzydka apka bez możliwości zmiany użytkownika, bez szukania filmów po tagach, itp.) to krew z nosa pod górę. Hbo, czy jeszcze Showmax, biją tego potworka na głowę. Odechciewa się oglądać filmów na netflixie z pozycji telewizora. To wielka szkoda. Kolejna rzecz to cena. Netflix jest ewidentnie najdroższy.

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?