ANKIETA: Wybieramy najlepszy film świąteczny!

Ho – ho – ho! Nadchodzą święta! Oczywiście po świątecznej uczcie zawsze jest czas na odrobinę kultury. Zapraszamy Was do wyboru najlepszego bożonarodzeniowego filmu.

Bystry dzieciak radzący sobie sam z duetem zbirów, a może ponury Grinch walczący z tradycją świąt? Co by tu wybrać na wieczorny seans po długim, rodzinnym dniu? Przedstawiamy Wam 14 naszych najciekawszych pomysłów na klimatyczny, świąteczny film. Który jest według Was najlepszy? A może macie inne propozycje? Czekamy na Wasze głosy i komentarze.

Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Kevin sam w domu

Fot: materiały prasowe filmu Listy do M (zdjęcia Marcin Prokop)

Najlepszy film świąteczny to...

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Redaktor

Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole). Fanka Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kokoasa pisze:

XD, nie ma „To wspaniałe życie” – nie ma na co głosować

arhat pisze:

Ranking bez „Tego wspaniałego życia”, to jak święta bez Kevina 🙂 Halo, Redakcja, dopiszcie mnóstwo tytułów, bo to zestawienie wygląda mocno grinchowato 🙂 Choćby takie: Cud na 34. ulicy, Scrooged, Opowieść wigilijna muppetów i/lub Myszki Miki, Żółty Szalik, no i oczywiście Szklana Pułakpka. Wesołych 🙂

Stefek pisze:

Dałem głośna kewina tylko dlatego że nie ma szklanej pułapki

Johanna pisze:

Zagłosowałam na „To właśnie miłość”, ale tylko dlatego, że w rankingu brakuje mojego ukochanego filmu „Święta Last Minute” 🙂

Denis pisze:

Pff. A gdzie najlepszy świąteczny film czyli „Christmas Vacation”?

Genek pisze:

Szklana Pułapka 😀

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?