ANKIETA: Czy Kler pobije rekord oglądalności w polskich kinach?

Kler na ekrany polskich kin trafi już 28 września.  Film został okrzyknięty jednym z najważniejszych wydarzeń zakończonego niedawno Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. W trakcie imprezy uhonorowano go prestiżowymi wyróżnieniami Nagrodą Dziennikarzy i Nagrodą Publiczności, otrzymał także Nagrodę Specjalną za „podjęcie ważnego społecznie tematu” oraz Nagrodę za scenografię.

Zwiastuny oraz tematyka filmu Kler wzbudziła wielkie kontrowersje w Polsce. Część osób film zamierza bojkotować, a część zachęca do wybrania się do kin. Czy sądzicie, że film ma szansę pobić rekord oglądalności w polskich kinach przebijając wynik Kobiet Mafii Patryka Vegi?

Czy Kler pobije rekord oglądalności 2018 roku w polskich kinach?

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz również: „Nie zajmujemy się krytyką wiary” – Robert Więckiewicz o filmie

kler

Fot. Materiały prasowe

Film przedstawi historię trzech księży katolickich, których przed laty połączyły tragiczne wydarzenia.  W rolach głównych występują Arkadiusz Jakubik, Robert Więckiewicz, Jacek Braciak oraz – po raz pierwszy u Smarzowskiego – Janusz Gajos. W doskonałej, pełnej gwiazd obsadzie znaleźli się także m.in.: Joanna Kulig, Katarzyna Herman, Rafał Mohr, Robert Wabich, Henryk Talar i Izabela Kuna.

Zobacz również Kler – recenzja filmu Wojciecha Smarzowskiego prosto z Gdyni!

Ilustracja wprowadzenia: Bartosz Mrozowski

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Alekdandra pisze:

Uderzacie w księży wyolbrzymiaja błędy kościoła i nagłaśnianie w złym celu aby ludzi zniechęcić do kościoła.Pokazaliscie nieprawdę i za to moralnie Smarzows odradzam czyni wielkie zło w płaszczu dobra.Czy Smarzowski praktykuje czy tylko szydzi z ksiezy

Grzegorz pisze:

Czy Ty kobieto wiesz co piszesz??? Reżyser Smarzowski w dobitny sposób pokazał tym razem hipokryzję, obłudę, pazerność na mamonę oraz zakłamanie kościoła! Piszesz, że w filmie pokazali nieprawdę oraz że wyolbrzymiają błędy kościoła???? Dla Ciebie małym błędem jest jak księża – zboki, zwyrodnialce ( nie wszyscy oczywiście ) obmacują i co gorsza gwałcą dzieci, to, to jest ok. Jak robią sobie swój cennik, za to tyle, za tamto tyle….
Reżyser pokazał prawdę i tylko prawdę!! Pozwalamy sobie wchodzić na głowę kościołowi i księżom! Zamiast zająć się głoszeniem słowa bożego, to w pierd****ją się we wszystko.. I tyle w temacie…

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?