• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Movies Room stale się rozwija, dlatego wciąż szukamy nowych twarzy, które podejmą wyzwanie i pojawią się w naszych szeregach! Zapraszamy zatem zapaleńców, którzy chcą być częścią naszego przedsięwzięcia, jak i tych bardziej obytych w pisaniu! Na początek mamy Wam do zaproponowania dwie możliwości:

Stała współpraca - dołącz w szeregi redakcji!

Poszukujemy newsmanów, publicystów i recenzentów, którzy czują się na siłach by regularnie wzbogacać portal w nowe treści. Jeśli zastanawiasz się nad rozpoczęciem dziennikarskiej przygody w rozpoznawalnym serwisie, nie zwlekaj! Pisz na:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Teksty gościnne!

Jak z samej nazwy wynika, jeżeli uważasz, że masz coś ciekawego do przekazania, zawsze możesz się z nami skontaktować w sprawie publikacji tekstu w na łamach naszego portalu. Nieważne, czy to luźny felieton, nieco chłodniejsza analiza, artykuł, wywiad czy ranking – skontaktuj się z nami pod adresem:  

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Podobny obraz

Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe - Trumbo

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Rewers

Tomasz Rewers

Redaktor naczelny

O mnie:

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury. Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.


Więcej informacji o:

AKTUALNE PREMIERY

kolejny piatek: 2018-04-20
piatek: 2018-04-27
aktualna: 2018-04-26

2018-04-20

Wyspa psów
Animacja, Komedia
Reżyseria
Wes Anderson
Obsada
Bryan Cranston, Edward Norton

2018-04-20

Nie jestem czarownicą
Dramat
Reżyseria
Rungano Nyoni
Obsada
Maggie Mulubwa, Henry B.J. Phiri

2018-04-20

Raz się żyje
Dramat, Komedia, Akcja
Reżyseria
Nash Edgerton
Obsada
David Oyelowo, Charlize Theron, Amanda Seyfried

© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.