Dave Bautista chce wystąpić w filmie z uniwersum Batmana!

Jak donosi serwis Heroic Hollywood Dave Bautista znany głównie jako                      Drax Niszczyciel z MCU miał ostatnio wyrazić chęć zostania częścią uniwersum DC Comics.

Pomysł zdecydowanie nie wziął się znikąd, gdyż już od dłuższego czasu fani DC przymierzali właśnie Bautistę do roli mającego pojawić się w najnowszym filmie Matta Reeves’a Bane’a.

Bautista

kadr z filmu Strażnicy Galaktyki

Zobacz również: Wiemy ile schudł Joaquin Phoenix do roli Jokera.

Cała historia z niejako delikatną zapowiedzią Bautisty na temat jego bardzo możliwego udziału w uniwersum wzięła swój początek od opublikowanego ostatnio finalnego traileru filmu Joker z Joaquinem Phoenixem w roli głównej. Dave Bautista za pośrednictwem swojego Twittera wyraził swoje zniecierpliwienie i ogromną chęć zobaczenia Phoenixa w tej roli.

Pod jego tweetem jeden z fanów odniósł się do jego wypowiedzi, twierdząc, że nie czuje klimatu Jokera, oraz dodał, że jedynym filmem z przeciwnikiem Batmana w roli głównej powinien być film o Clayface’ie a jego samego powinien zagrać właśnie Dave Bautista.

Reakcja Bautisty mogła zdecydowanie rozbudzić nadzieje tych, którzy chcieliby zobaczyć w tej roli właśnie jego:

A Waszym zdaniem Bautista sprawdzi się w roli zmiennokształtnego przeciwnika Batmana? Dajcie znać w komentarzach, a jeśli pojawią się nowe informacje w tej sprawie, z pewnością znajdziecie je na MoviesRoom!

Źródło: Heroic Hollywood/ Źródło obrazka tytułowego: Materiały prasowe

Student II roku dziennikarstwa, w przyszłości komentator sportowy ? Interesuję się wieloma Uniwersami i właśnie dlatego, żeby utrudnić mi zadanie Marvel tak swoje Uniwersum mnoży ?

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?