2 sezon The End of the F***ing World jeszcze w tym roku!

Po dwóch latach od premiery The End of the F***ing World powróci w drugim sezonie. Przed nami kolejne 8 odcinków przekraczającej schematy historii nietuzinkowych nastolatków. Dalsze losy Jamesa i Alyssy poznamy jeszcze tej jesieni.

Pierwszy sezon serialu o nietypowych nastolatkach wzbudził wśród widzów duże emocje. Nic więc dziwnego, że Netflix wraz z Channel 4 zdecydowali się na produkcję 2 sezonu. Akcja ma się rozgrywać dwa lata po wydarzeniach na plaży kończących pierwszy sezon. Powinniśmy dowiedzieć się, co w istocie stało się z Jamesem. Poznamy także nową bohaterkę – Bonnie, w którą wcieli się Naomi Ackie.

Według zapowiedzi nowego sezonu możemy spodziewać się w listopadzie. Wtedy okaże się, czy drugi sezon okaże się równie nieszablonowy i zaskakujący co pierwszy oraz, czy zostanie zachowany doceniany przez fanów specyficzny klimat produkcji. Autorką scenariusza nowego sezonu jest ponownie Charlie Covell.

Zobacz również: Doktor Sen- Przed wami finałowy zwiastun horroru!

Źródło: twitter.com / Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Jako 5 latka zakochała się w Indianie Jones’ie. Od tamtej pory nieprzerwanie romansuje z popkulturą. Studentka filmoznawstwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?