Zdjęcia do Top Gun 2 rozpoczęte!

Tom Cruise – uwielbiany przez wszystkich gwiazdor Hollywood – ujawnia, że zdjęcia do „Top Gun 2″ właśnie ruszyły. Film będzie nosić tytuł Maverick, a powrócić ma również Val Kilmer.

Cruise na portalach społecznościowych napisał, iż „czuje potrzebę” nakręcenia kolejnej części i ponownego wcielenia się w ukochanego Mavericka:

#Day1

Opublikowany przez Tom Cruise 30 maja 2018

Zobacz również: Tom Cruise wyskakuje z samolotu na nowym plakacie filmu M:I – Fallout!

Joseph Kosinski (Tron: Dziedzictwo, Niepamięć) stanie za kamerą, zaś produkcją zajmie się Jerry Bruckheimer (Piraci z Karaibów). Przypomnijmy, że powstały w 1986 roku Top Gun stał się hitem tuż po premierze, zaś fascynacja głównymi bohaterami przekroczyła najśmielsze oczekiwania. Masowo zaczęto wstępować do szkół lotniczych, a triumf święcił również zespół Berlin z przebojem Take My Breath Away. Szykuje się widowisko warte uwagi.

Źródło: Facebook / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

 

Stały współpracownik

Uwielbia wymagające kino. Również takie, które porusza tematy ludzi zwykłych. Pasjonat muzyki i literatury. Zafascynowany historią. Indywidualista kochający wyzwania. Niby uczeń, a powoli pracoholik. Założyciel strony Culture Café, gdzie z przyjaciółmi pisuje o kulturze.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?