1000 dolarów za obejrzenie wszystkich filmów Marvela naraz!

Z okazji zbliżającego się wielkiego finału kolejnego dużego rozdziału w MCU wymyślono specjalne wyzwanie, aby za jednym razem obejrzeć wszystkie dotychczasowe produkcje, które zostały wydane na DVD/Blu-ray.

Jako że Kapitan Marvel jeszcze jest w kinie, mówimy o 20 filmach.  Organizujące całą akcję CableTV.com zaznaczyło, że oglądanie całej serii musi zostać poparte relacją w mediach społecznościowych. Oprócz 1000 dolarów, wygrać można m.in. figurka Kapitana Ameryki, kubek Thanosa, cała kolekcja filmów Marvela, a także zapas popcornu na maraton.

Marvel

Fot. Marvel Studios

Zobacz również: Avengers: Koniec gry – superherosi na dwóch nowych spotach

Avengers: Koniec Gry (oryg. Avengers: Endgame) to zwieńczająca 22 połączone ze sobą filmy w ramach MCU. W czwartej odsłonie sagi Avengers superbohaterowie Marvela będą borykać się z konsekwencjami czynu Thanosa z finału Wojny bez granic oraz szukać sposobu, by za wszelką cenę i bez względu na konsekwencję przywrócić porządek we wszechświecie.

Za Avengers 4 odpowiada ta sama ekipa, co za Avengers: Wojna bez granic, czyli reżyserzy Joe i Anthony Russo oraz scenarzyści Christopher Markus i Stephen McFeely. Gwiazdami megaprodukcji są m.in. Robert Downey Jr., Chris Evans, Scarlett Johansson, Brie Larson, Chris Hemsworth, Josh Brolin, Jeremy Renner, Paul Rudd, Mark Ruffalo, Danai Gurira, Karen Gillan i Don Cheadle.

Premiera 25 kwietnia 2019 roku.

Kto z pierwszego składu Avengers nie dożyje Końca Gry?

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Źródło: ladbible.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Avengers

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?