Wredne dziewczyny – Lindsay Lohan pragnie nakręcić sequel!

Lindsay Lohan ogłosiła chęć stworzenia kontynuacji hitu Wredne dziewczyny z 2004 roku, rozpoczęła już nawet pisać swój własny scenariusz! Podczas wywiadu dla stacji CNN Lohan wspomniała, że pomysł ten pojawił się u niej już kilka lat temu i od tego czasu walczy o rozpoczęcie projektu – rozmawiała w tej sprawie również ze scenarzystką pierwowzoru Tiną Fey.

wredne dziewczyny

Aktorka komentuje w rozmowie swoją inicjatywę:

Bardzo staram się, aby w końcu powstały Wredne dziewczyny 2 – niestety decyzja ta nie zależy ode mnie. Tina Fey, Lorne Michaels i cała wytwórnia Paramount mają teraz sporo innych projektów na głowie. Będę jednak naciskać aż do skutku, ten film musi powstać.

Pierwsza część Wrednych dziewczyn opowiadała o przygodach nowej uczennicy w szkole (Lohan) rządzonej przez grupę tytułowych wrednych dziewczyn. Postanawia ona wkupić się w ich łaski i dołączyć do ich paczki, jednak wkrótce orientuje się, że takie życie jednak nie jest dla niej. Konflikt między dziewczynami dodatkowo zaostrza się kiedy były chłopak jednej z nich zakochuje się w naszej bohaterce.  

bennett lohan mean girls news

Zobacz również: Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy – Księżniczka Leia na usuniętej scenie z filmu!

W rolach głównych w filmie wystąpiły oprócz Lindsay Lohan również Rachel McAdams, Amanda Seyfried oraz Lacey Charbert. Oczywiście sequel nakręcony po tylu latach, nie będzie rozgrywał się już w liceum. Lohan uważa, że świetnie byłoby zobaczyć na ekranie aktorki z oryginału w roli nieustannie mieszających w życiu innych kur domowych. W tym momencie Tina Fey pracuje nad musicalem stworzonym na podstawie filmu, ale być może po jego premierze przyjdzie wreszcie czas na Wredne Dziewczyny 2?

Źródło: comicbook.com/ Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Fanka filmów i książek fantasy. Kolekcjonuje figurki smoków i repliki broni białej. W wolnym czasie tworzy biżuterię.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?