Advertisement

Justice League – Z powodu Lexa Luthora w filmie pojawi się Azyl Arkham?

Kilka tygodni temu Warner Bros. Pictures oficjalnie ogłosiło, iż w filmie Justice League w roli Lexa Luthora pojawi się Jesse Eisenberg. Informacja ta przeszła bez echa i mało kto zastanawiał się, jaki to może mieć wpływ na fabułę filmu. Okazuje się, że takim sposobem reżyser Zack Snyder będzie mógł w swojej produkcji pokazać słynny Azyl Arkham. Namiastkę tego miejsca mogliśmy dzięki postaci Dr. Harleen Quinzel i Jokera zobaczyć już w Legionie Samobójców.

Batman arkham asylum gate

W wersji rozszerzonej Batman v Superman: Świt sprawiedliwości, Batman pod koniec filmu odwiedza Luthora w więzieniu i oznajmia mu, że dzięki swoim znajomościom z pewnymi ludźmi, przeniesie go do Gotham City, właśnie do Azylu Arkham. Raczej stuprocentowo pewne jest, że postać graną przez Eisenberga w Justice League zobaczymy wpierw (lub tylko) w jednej z cel wspomnianego zakładu.

Przypuszczenia te zdaje się potwierdzać zaktualizowana lista postaci z filmu Justice League, w bazie filmowej IMDb, gdzie kilku aktorom przypisano role, np. Strażnik Arkham, Strażnik Arkham 2, Strażnik Lexa Luthora. Nie są to oczywiście oficjalne informacje, bowiem bazę IMDb można edytować w podobny sposób, jak tą w Wikipedii. Niemniej jednak Zack Snyder może zaskoczyć widzów lepszym spojrzeniem na Azyl Arkham, niż to co widzieliśmy w Legionie Samobójców, a byłaby to też okazja do kilku drobnych cameo przeciwników Batmana.

Źródło: Batman-News.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?