Gwiezdne Wojny: Epizod VIII – już wkrótce otrzymamy pierwszą zapowiedź! Czy będzie to zwiastun?!

O wytwórni Lucasfilm pod rządami Kathleen Kennedy można powiedzieć wiele, ale z pewnością nie można odmówić jej jednego: dotrzymuje danego słowa. Całkiem niedawno informowaliśmy was, że na wiosnę obecnego roku planowany jest zwiastun VIII Epizodu Gwiezdnych Wojen, lecz zanim to nastąpi, zostaniemy uraczeni stosownymi zapowiedziami. Oczywiście słowo „zapowiedź” nie zostało sprecyzowane, ale trudno zakładać, aby było to coś innego od pierwszych zdjęć promujących widowisko, może plakatu albo nawet teasera. A może filmowcy zrobili nam przysłowiowego psikusa i już teraz opublikują trailer? Niemniej jednak niniejsza niespodzianka ujrzy światło dzienne już niedługo! Tak przynajmniej twierdzi Mark Hamill, odtwórca roli Luke’a Skywalkera, który za pośrednictwem twitterowego profilu swojego programu Pop Culture Quest ujawnił komunikat następującej treści:

Zobacz również: Gwiezdne Wojny: Epizod VIII – oto jak zmieni się postać Kylo Rena

Jeśli do tej pory nie mieliście do czynienia z Pop Culture Quest to spieszymy wam z wyjaśnieniami. Otóż jest to internetowe show, które Mark Hamill prowadzi dla kanału Comic-Con HQ. Jako że sam aktor jest kolekcjonerem rzadkich popkulturowych przedmiotów, to zaprasza on ludzi do podzielenia się na wizji swoimi rarytasami. Dlaczego wobec tego zapowiedź VIII Epizodu pojawia się właśnie na tym profilu? Któż to wie? Można jedynie przypuszczać, iż właśnie za pośrednictwem wspomnianego programu ujrzymy materiał szykowany przez Lucasfilm.

Źródło: movieweb.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Fritz Lang, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?