Pacific Rim: Uprising – Rinko Kikuchi i Karl Urban w obsadzie sequela widowiskowego monster movie?

Bohaterka Rinko Kikuchi, a mowa tutaj o Mako, była zdecydowaną faworytką widzów, którzy niemal z miejsca obdarzyli ją swoją sympatią. Zatem powinna Was ucieszyć wiadomość, że wspomniana aktorka wraz z odegraną przez nią postacią z filmu Pacific Rim pojawi się również w sequelu widowiska. Ponadto wygląda też na to, iż w obsadzie obrazu znajdzie się również Karl Urban.

  • Oryginalne zdjęcie:

  • Przybliżenie na listę:

Screen Shot 2017 01 09 at 1.28.59 PM

Zobacz również: Logan – Wolverine na nowym zdjęciu z filmu!

Skąd mamy takiego rewelacje? Od operatora filmowego znajdującego się na planie produkcji Pacific Rim: Uprising. Mowa tutaj o Danie Mindelu, który na własnym Instagramie umieścił sugestywne zdjęcie niejako potwierdzające obecność rzeczonych powyżej gwiazd w kontynuacji wielkiego hitu. Na fotosie możecie zauważyć kartkę zawierającą spis aktorów z odgrywanymi przez nich bohaterami. Znajduje się na niej między innymi imię Rinko Kikuchi. Aktorka zagrała jedną z dwóch czołowych postaci Pacific Rim (w drugą wcielił Charlie Hunnam). A przez długi czas dawano kinomanom do zrozumienia, że w kontynuacji reżyserowanej przez Stevena S. DeKnighta zabraknie znanych z pierwowzoru protagonistów. Cóż, na podstawie poniższego zdjęcia możemy śmiało stwierdzić, że wodzono nas za nos i Mako Mori na pewno pojawi się w sequelu. Ponadto kolejny raz zobaczy na srebrnym ekranie Charliego Day’a i Burna Gormana, którzy w jedynce zagrali naukowców – Newta i Gottlieba.

Jeszcze ciekawsze wydaje się widniejące na liście nazwisko Karla Urbana (Dredd 3D, Star Trek: W nieznane, Thor: Ragnarok). Według zdjęcia aktor wcieli się w postać o pseudonimie Quan.

Pacific Rim: Uprising pojawi się na srebrnych ekranach 23 lutego 2018 roku.

Źródło: ComicBookMovie.com / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?