Dawid Ogrodnik wyreżyseruje teledysk!

Kojarzycie muzyka tworzącego pod pseudonimem Buslav? Zdaję sobie sprawę że pewnie niekoniecznie, jednak już niedługo prawdopodobnie będzie można usłyszeć o nim szerzej. O nim, a także o jego nadchodzącym teledysku do piosenki zatytułowanej Tysiąc. Będzie on bowiem debiutem rezyserkim samego Dawida Ogrodnika.

Zobacz również: Najlepsze męskie kreacje aktorskie XXI wieku w Polsce!

Aktor znany z fenomenalnych ról min. w Ostatniej rodzinie czy Chce się żyć  został potwierdzony jako reżyser klipu przez samego artystę na swoim facebooku. Post ten możecie zobaczyć poniżej:

Muzyk, którego prawdziwe imię i nazwisko to Tomasz Busławski miał już okazję współpracować z wieloma znanymi osobistościami polskiej sceny, takimi jak Anna Maria Jopek, Novika, Mietek Szcześniak czy Maciej Maleńczuk. Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery owego klipu, jednak samego singla możecie posłuchać poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=0RVRu1K_d7I

źródło: Facebook / ilustracja wprowadzenia: PAP/ Stach Leszczyński

Redaktor prowadzący działu recenzji filmowych

Od 2015 w Movies Room, od 2018 odpowiedzialny za działalność działu recenzji filmowych. Uwielbia Wesele Smarzowskiego, animacje Pixara i Breaking Bad. A, no i zawsze kiedy warto, broni polskiego kina.

Kontakt pod l.kolakowski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?