Split – artystyczny plakat promujący film!

Wytwórnia Universal Pictures opublikowała kolejny plakat promujący film Split, czyli nowe dzieło M. Nighta Shyamalana. Grafikę możecie zobaczyć poniżej.

splitposter

Zobacz również: Split – nowy zwiastun przerażającego obrazu grozy M. Nighta Shyamalana!

Opis filmu: Podział umysłu osób cierpiących na zespół mnogiej osobowości od dawna fascynował naukowców i wymykał się nauce. Podobno niektórzy z nich potrafią też przejawiać cechy fizyczne, unikalne dla każdej z osobowości, chociaż mieszczące się w jednym ciele. Zatem, mimo iż Kevin dowiódł swojemu zaufanemu psychiatrze, Dr Fletcher, istnienie 23 osobowości, to jedna, która może zdominować pozostałe, jest w nim głęboko ukryta. Zmuszony do porwania trójki nastolatek, bohater rozpoczyna walkę o przetrwanie ze wszystkimi osobowościami, gnieżdżącymi się w jego głowie. 

Obsada obrazu grozy: James McAvoy – Kevin, Anya Taylor Joy – Casey, Betty Buckley – Dr Fletcher, Jessica Sula – Marcia i Haley Lu Richardson – Claire.

23 2

Split pojawi się w polskich kinach już 20 stycznia 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?