• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Od premiery Mad Max: Na drodze gniewu minęło już trochę czasu, ale wciąż ciężko zapomnieć intensywność i rozmach tego filmu. Tym samym nie sposób pytać o potencjalny sequel, który zdaniem Toma Hardy'ego, jest tylko kwestią czasu.

Film z 2015 roku był odświeżeniem historii, którą ostatni raz widzieliśmy 30 lat wcześniej dzięki Mad Max pod kopułą gromu. Niewiele wskazuje na to, że na kolejną część trzeba będzie czekać tak samo długo. Wiele mówi się o potencjalnym prequelu, który opowiadałby historię znanej z Mad Max: Na drodze gniewu Furiosy (Charlize Theron). Choć wciąż nie ma oficjalnego potwierdzenia ani co do samego filmu, ani co do potencjalnej historii, jedno wiemy na pewno - Tom Hardy nie może się doczekać i jest gotów wrócić do tej roli:

Nie mam pojęcia kiedy cały projekt ruszy, ale wierzę, że to tylko kwestia czasu. Jeśli mam być szczery, to cały czas po prostu czekam na telefon z sygnałem, że zaczynamy.

 tom hardyFot. gamesources.net

Zobacz również: Mad Shelia - W Chinach powstała bezwstydna podróbka Mad Maxa

Przypomnijmy, że przed rokiem reżyser hitu z 2015 roku, George Miller potwierdził, że jest w trakcie prac nad kolejnym filmem z tej serii. Pozostaje nam tylko cierpliwie czekać i wierzyć, że wkrótce dowiemy się szczegółów.

Źródło: comicbook.com/Fotografia wprowadzenia: entertainmentearth.com

 

Wiesz, co z tym zrobić


Piotr Stokłosiński

Piotr Stokłosiński

O mnie:

W ciągu dnia jakiś film, wieczorem piłka nożna, w nocy futbol amerykański.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.