• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Chociaż dokładna fabuła solowego filmu Wonder Woman nie jest nam jeszcze do końca znana, otrzymaliśmy wreszcie informację dotyczącą głównego czarnego charakteru. Chris Pine potwierdził w wywiadzie, iż będzie nim nie kto inny jak bóg wojny Ares!

W Wonder Woman wcielam się w rolę alianckiego pilota, który szpieguje wojska niemieckie. Mój bohater wykrada notes zawierający formuły niezbędne do stworzenia potężnego gazu bojowego, a także samolot, który rozbija się na otwartym morzu. Gaz, który może przyczynić się do zniszczenia ludzkości, staje się również obiektem zainteresowania Aresa. Zazdrości on ludziom tego, iż zostali stworzeni na podobieństwo jego ojca Zeusa i pragnie ich zagłady.

7160 1.2Fot. mat. prasowe

Nie powinno nas dziwić, że bóg wojny znajdzie się w centrum wydarzeń filmu, którego akcja rozgrywa się podczas I Wojny Światowej. Nie wiemy jednak kto wcieli się w jego postać w filmie, chociaż być może podpowiedział nam to zwiastun produkcji. Sugeruje on, iż aktor Danny Huston może być czarnym charakterem - jest on przedstawiony w mundurze, a więc być może występuje w podwójnej roli, zarówno człowieka, jak i Aresa.

Obsada: Gal Gadot, Chris Pine, Robin Wright, Danny Huston, David Thewlis, Ewen Bremner, Saïd Taghmaoui, Elena Anaya, Connie Nielsen oraz Lucy Davis. Reżyserią filmu zajmuje się Patty Jenkins, scenariuszem Allan Heinberg i Geoff Johns, natomiast producentami widowiska są Charles Roven, Zack Snyder i Deborah Snyder. 

wonderFot. mat. prasowe

Opis fabuły: Diana, zanim została Wonder Woman, była księżniczką Amazonek i niepokonaną wojowniczką. Wychowywała się na zacisznej wyspie, do momentu kiedy amerykański pilot rozbił się na jej wybrzeżu i opowiedział jej o światowym konflikcie. Diana opuszcza swój dom i stara się walcząc u boku mężczyzny powstrzymać zagrożenie oraz odkryć swoje przeznaczenie.

wonder woman plakat 1Fot. mat. prasowe

Zobacz również: Wonder Woman - Gal Gadot, Patty Jenkins i Connie Nielsen na nowych zdjęciach zza kulis!

Na potwierdzenie tych wiadomości będziemy musieli jednak jeszcze poczekać. Premiera filmu odbędzie się już 2 czerwca 2017 roku!

Źródło: screenrant.com/ Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Magdalena Stachurska

Magdalena Stachurska

Stały współpracownik

O mnie:

Fanka filmów i książek fantasy. Kolekcjonuje figurki smoków i repliki broni białej. W wolnym czasie tworzy biżuterię.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.