• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Równo tydzień po pierwszych wzmiankach dotyczących występu Woody'ego Harrelsona w filmie pt. Han Solo otrzymujemy oficjalne potwierdzenie prosto z Lucasfilm! O gorące powitanie aktora zadbali już nawet reżyserzy wspomnianego widowiska Phil Lord oraz Christopher Miller:

Nie możemy doczekać się już współpracy z tak doświadczonym i wyjątkowym aktorem jak Woody. Jego zdolności do ukazywania zarówno humoru jak i patosu, często w tej samej roli, są naprawdę unikalne. A no i jest jeszcze rewelacyjnym graczem w ping-ponga!

landscape 1447947319 movies hunger games haymitc 2Fot. materiały prasowe

Zobacz również: Wonder Woman - wiemy kim będzie główny złoczyńca w filmie!

Woody Harrelson miał już okazję grać w filmach science fiction. Sprawdził się nawet w roli mentora, podczas odgrywania Haymitcha Abernathy'ego we wszystkich czterech odsłonach Igrzysk śmierci. Aktor pojawi się też w dziele wytwórni 20th Century Fox, a mowa tutaj o Wojnie o planetę małp.

Scenariusz do solowego filmu z uniwersum Gwiezdnych Wojen sporządzili Lawrence Kasdan i Jon Kasdan. Opowieść skupi się na młodym Hanie Solo, który stał się z biegiem czasu przemytnikiem, złodziejem, a także łotrem. Tę właśnie postać po raz pierwszy spotkali Luke Skywalker i Obi-Wan Kenobi w kantynie Mos Eisley. Ponadto potwierdzono, że w filmie pojawi się również Chewbacca wraz z (chociaż to jeszcze niepotwierdzona oficjalnie wiadomość) gwiazdą Przebudzenia Mocy - Joonasem Suotamo. Aktor odtworzyłby swoją rolę z rzeczonego przed chwilą widowiska.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Brudny glina

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Małecki

Tomasz Małecki

Redaktor

O mnie:

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Rene Clair, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.