• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Wszystkie dzieciaki są wniebowzięte – już 16 stycznia rozpoczynają się ferie zimowe! Przez kolejne dwa miesiące w Multikinie będzie można zobaczyć najciekawsze premiery, a każdą z nich w najlepszych cenach. Dodatkowo od poniedziałku do niedzieli na produkcje familijne rodzice z dziećmi mogą kupować bilety rodzinne płacąc za swoje tyle, co dziecko.

W styczniu i lutym warto odwiedzić Multikino całą rodziną. Zarówno najmłodsi, jak i ci nieco starsi z pewnością znajdą coś dla siebie.

W styczniu do kin wszedł rozśpiewany Sing, już niedługo pewna Balerina spełni marzenia o karierze tancerki, a w Monster Truck młody chłopak zaprzyjaźni się z tajemniczym stworzeniem oraz odkryjemy co porabia Ostatni smok świata. Luty rozpocznie się od mocnego uderzenia – do kin zawita sam Mroczny Rycerz w zwariowanej animowanej komedii LEGO BATMAN: FILM. Natomiast miłośnicy czworonogów będą mogli wybrać się na animację Rock Dog oraz film familijny Był sobie pies.

W ramach akcji Rodzina do kina, rodzice mogą ze swoimi pociechami uczestniczyć w najważniejszych premierach filmów familijnych w bardzo atrakcyjnych cenach. Rodzic przy zakupie biletu dziecięcego dla dziecka, za swój bilet na ten sam film zapłaci tyle samo. Bilety rodzinne mogą być nabyte maksymalnie przez dwoje rodziców lub opiekunów. Oferta obowiązuje we wszystkich kinach sieci Multikino i Silver Screen przez cały tydzień,  na filmy familijne 2D i 3D do 12 roku życia. Akcja Rodzina do kina nie obowiązuje na wydarzenia specjalne w tym m.in. na Poranki filmowe. Bilety oraz szczegółowy repertuar są dostępne w kasach kin oraz na stronie www.multikino.pl.

Znalezione obrazy dla zapytania multikino logo

Źródło: Multikino / ilustracja wprowadzająca: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Jakub Najmoła

Jakub Najmoła

Dziennikarz

O mnie:

Kinoman i meloman w jednej osobie. Z pasji dziennikarz, z powołania przyszły prawnik. Fan "Wiedźmina", PlayStation, piłki nożnej i sportów walki.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas

Multikino rodzina 1200x200

 


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.