• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Wielka kobieca gwiazda Bollywood, która obecnie zdobywa serca amerykańskich widzów w serialu "Quantico", wkrótce wystąpi też w remake'u serialu z lat 90. znanego pod tytułem "Słoneczny patrol". Ta informacja wiadoma była już od jakiegoś czasu, niedawno jednak została ona oficjalnie potwierdzona, a przy okazji dowiedzieliśmy się kilku szczegółów dotyczących tego występu. Otóż Priyanka Chopra nie będzie biegać w zwolnionym tempie po plaży w obcisłym czerwonym kostiumie. Niestety lub może "stety", jak kto woli, aktorce przypadła rola czarnego charakteru. Wcieli się ona w postać o imieniu Victoria Leeds, złą przedsiębiorczynię z przemysłu naftowego, która zagrozi istnieniu plaż i wód strzeżonych przez dzielną załogę "Słonecznego patrolu".

Prócz tego reszta składu obsady nie uległa zmianie. Liderem pozostaje Dwayne Johnson, u boku którego stać będzie Zac Efron oraz Alexandra Daddario i Kelly Rohrbach. Dwie wyżej wymienione panie na pewno wcielą się w odważne ratowniczki i w niejednej scenie będą miały okazję prezentować swoje wdzięki na plaży przy okazji ratując ludzkie życia. Zanim to jednak nastąpi minie jeszcze sporo czasu, gdyż premiera nowej wersji "Słonecznego patrolu" planowana jest na 19 maja 2017 roku.

źródło: joblo.com

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krzysztof Warzała

Krzysztof Warzała

Dziennikarz

O mnie:

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur. Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.