Resident Evil: Ostatni rozdział – cała seria streszczona w niespełna 3 minuty? Filmowa Alice opowiada swoją dotychczasową historię!!!

Milla Jovovich postanowiła na wszelki wypadek streścić dotychczasową historię swojej postaci w kinowej serii Resident Evil, aby widzowie, którzy udadzą się na głośne widowisko, nadążyli za jego w gruncie rzeczy prostą fabułą, a co za tym idzie, mogli się w 100% cieszyć oglądaną na srebrnym ekranie akcją. Przecież zgodnie z tytułem to już ostatnia część tego filmowego cyklu, tak więc pora podsumowania.  

https://www.youtube.com/watch?v=I29VO5usm7w

Zobacz również: Resident Evil: Ostatni rozdział – Alice ponownie w akcji! Nowy fragment obrazu!

Opis dystrybutora (kino): Przed nami nowa, zamykająca serię odsłona popularnej sagi Resident Evil. To ostateczna rozgrywka Alice (Milla Jovovich) z groźnym koncernem Umbrella. Wydarzenia przedstawione w filmie odnoszą się bezpośrednio do koszmaru, jaki uczyniono ludzkości w Resident Evil: Retrybucja. Alice musi wrócić do źródła tego koszmaru – laboratorium The Hive w Raccoon City, gdzie Umbrella zwiera szyki, i stawić czoła tym, co przetrwali w walce o… przetrwanie ludzkości.

Obsada widowiska: Milla Jovovich – Alice, Ali Larter – Claire Redfield, Iain Glen – Dr. Alexander Isaacs, Shawn Roberts – Albert Wesker, Ruby Rose – Abigail, Eoin Macken – Doc, William Levy – Christian, Fraser James – Michael i Rola – Cobalt.

RE final chapter p1

Resident Evil: Ostatni rozdział pojawi się w polskich kinach 27 stycznia 2017 roku.

Źródło: bloody-disgusting.com / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?