Advertisement

Collide – nowy zwiastun filmu z Nicholasem Houltem i Felicity Jones!

Wytwórnia Open Road Films opublikowała właśnie najnowszy zwiastun obrazu pt. Collide. Produkcja to pełen napięcia thriller akcji, w którym główne role grają Nicholas Hoult (Mad Max: Na drodze gniewu, X-Men: Apocalypse), Anthony Hopkins (Milczenie owiecThor), Ben Kingsley (Iron Man 3Hugo) i Felicity Jones (Teoria wszystkiegoŁotr Jeden. Gwiezdne wojny – historie). Trailer poniżej.

Zobacz również: Before I Fall – nowy zwiastun kolejnej adaptacji powieści dla młodzieży!

Po tym, jak zaplanowany napad przeobraża się w prawdziwy koszmar, Casey Stein (Hoult) musi natychmiastowo uciekać przed bezwzględnym gangiem na usługach szefa mafii – Hagena (Hopkins). Bohater posiada teraz cenny dla wpływowego bossa towar. Ten z kolei nie cofnie się przed niczym, w celu jego odzyskania. Pozbawiony więc wyboru chłopak zmuszony jest prosić swojego byłego pracodawcę oraz przemytnika narkotyków – Gerana (Kingsley) – o ochronę ukochanej mu dziewczyny – Juliette (Jones), która łatwo może wpaść w łapska rozwścieczonego Hagena. Casey wyrusza zatem w pełen adrenaliny oraz napięcia samochodowy pościg po niemieckich autostradach, w celu uratowania miłości swojego życia przed nieznającym litości szefem mafii, zanim będzie już za późno. 

Reżyserem dzieła jest Eran Creevy (Czas zapłaty), który nakręcił film na podstawie scenariusza własnego autorstwa, sporządzonego z pomocą F. Scotta Fraziera. Collide pojawi się w kinach już  24 lutego.

Collide

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?