The Predator – Sterling K. Brown w obsadzie produkcji?

Obsada nowego Predatora nie przestaje się powiększać!!! Według portalu The Hollywood Reporter widzowie w dziele zobaczą prawdopodobnie Sterlinga K. Browna (American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona), który jest w trakcie negocjacji swojego dołączenia do obrazu o legendarnym łowczym. Zatem rzeczony aktor miałby wystąpić w roli rządowego agenta. Obsada widowiska science fiction składa się obecnie z następujących osób: Boyd Holbrook (Logan), Olivia Munn (X-Men: Apocalypse), Trevante Rhodes (Moonlight) i Keegan-Michael Key (Keanu).

Shane Black (Iron Man 3Nice Guys. Równi goście) jest reżyserem powstającego projektu, który twórca nakręci na podstawie scenariusza sporządzonego przez Freda Dekkera. Warto tutaj dodać, że autorami historii są obaj rzeczeni powyżej panowie. Zdjęcia do filmu mają ruszyć już w lutym tego roku.

12733356 451836991674731 2553352093717794126 n

Zobacz również: Colossal – zwiastun. Anne Hathaway połączona niezwykłą więzią z Kaiju

Black ponadto wcześniej potwierdził, że jego obraz zostanie związany z poprzednimi częściami. Oznacza to, iż powstający film nie będzie rebootem w pełni tego słowa znaczeniu. Szczegóły na temat fabuły widowiska trzymane są obecnie pod ścisłą tajemnicą. Jednakże producent John Davis zdradził poprzednio, że scenariusz dzieła jest niezwykle nowatorski, a co za tym idzie, zaskoczy wszystkich kinomanów. Twórca zapewniał, że pomysł na odnowienie serii jest naprawdę niesamowity.

Predator doczekał się jednego sequela, następnie dwóch crossoverów z serią Obcy, a także jednego spin-offu / reboota pt. Predators.

Omawiany film trafi do kin 9 lutego 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe; Nicky Nelson; WENN.com

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?