Illumination zdradza plany na przyszłość. Nadchodzą sequele Sing i Minionków!

Wytwórnia Universal wraz z podległym jej tworzącym animacje studiem Illumination Entertainment właśnie odkryło karty dotyczące swych najbardziej kasowych bajek. Zapowiedziano dwie nowe animacje, oraz przesunięto datę premiery sequela Sekretnego życia zwierzaków domowych.

Zobacz również: Sing – recenzja animacji studia Illumination

W czerwcu tego roku dostaniemy od wytwórni Gru, Dru i Minionki, a już zapowiedziano sequel filmu o sympatycznych stworkach z 2015 roku. Na Minionki 2 poczekamy jednak jeszcze niespełna 3 i pół roku, bo do 3 lipca 2020 roku. Zaraz po nim pojawi się jednak druga część tegorocznego tegorocznego hitu studia, Sing. Na kontynuację przygód Bustera Moona i spółki poczekamy do pierwszego dnia świąt Bożego Narodzenia 2020 roku. Zapowiedziano także opóźnienie Sekretnego życia zwierzaków domowych 2, które w kinach pojawi się 3 lipca 2019 roku.

https://www.youtube.com/watch?v=r32Vl7UIOU4

Wszystkie z tych serii to czołówka najbardziej kasowych animacji ostatnich lat. Film Minionki zarobił na całym swiecie 1,159 milionów dolarów, Sekretne życie zwierzaków domowych 875 milionów, natomiast wydane niecały miesiąc temu Sing jak do tej pory prawie 430 milionów.

źródło: ComingSoon.net / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący działu recenzji filmowych

Od 2015 w Movies Room, od 2018 odpowiedzialny za działalność działu recenzji filmowych. Uwielbia Wesele Smarzowskiego, animacje Pixara i Breaking Bad. A, no i zawsze kiedy warto, broni polskiego kina.

Kontakt pod l.kolakowski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?