The Flash – Warner Bros. Pictures zatrudnia nowego scenarzystę!

Powołując się na portal Variety, wytwórnia Warner Bros. Pictures zatrudniła Joby’a Harolda w celu nałożenia poprawek na scenariusz filmu The Flash. To nie pierwsze poważne zmiany związane z ekipą pracującą nad tym filmem. W ubiegłym roku stanowisko reżysera opuścił Rick Famuyiwa i jak dotąd Warner Bros nie znalazło dla niego zastępstwa. Według Variety zatrudnienie kolejnego scenarzysty związane jest ze zmianą kierunku, jaki obrać ma produkcja o Szkarłatnym Speedsterze.

Ezra Miller as Barry Allen in the Justice League trailer

Zobacz również: Ghost in the Shell – ruchomy plakat widowiska science fiction!

Źródło podaje, że Ezra Miller jest już gotów, aby wejść na plan zdjęciowy sequela filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć, które mają trafić do kin 16 listopada 2018 roku, a taki obrót wydarzeń ma dać wytwórni dodatkowy czas na pracę nad scenariuszem The Flash.

Za pierwszą wersję scenariusza odpowiadał wspomniany Rick Famuyiwa i Seth Grahame-Smith. W filmie prócz Ezry Millera w roli Barry’ego Allena, wystąpią Kiersey Clemons jako Iris West i Billy Crudup jako ojciec głównego bohatera czyli Henry Allen. Joby Harold pracował dla Warner Bros przy scenariuszach do filmów Król Artur: Legenda miecza i rebootu Robin Hooda.

Postać Flasha ujrzymy na ekranach kin już 17 listopada 2017 roku w filmie Justice League.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?