Kingsman – usunięta scena z pierwszej części pojawi się w Złotym Kręgu!

Pierwsza część Kingsman niespodziewanie okazała się jednym z największych hitów 2014 roku zarabiając ponad 414 mln$. W oczekiwaniu na Kingsman: Złoty Krąg dowiadujemy się nowych faktów od gwiazdy serii Tarona Egertona.

Myślę, że mogę wyjawić, iż jedna ze scen z pierwszej części, która moim zdaniem powinna znaleźć się w filmie, pojawi się w jego drugiej części. Jaka to scena, tego nie mogę jednak na razie zdradzić. 

Aktor wypowiedział się również o samym projekcie oraz o motywach powrotu Matthew Vaughna na stanowisko reżysera sequela. Pierwsza część Kingsman opierała się na kartach komiksu, natomiast druga właśnie na pomyśle reżysera.

Pamiętam kiedy skończyliśmy kręcić pierwszy film i zadaliśmy sobie pytanie, czy całą seria będzie dobrym pomysłem. Vaughn odpowiedział, że to zależy od jakości i odbioru pierwszej części. Nie stworzyłby kolejnej, jeśli scenariusz nie byłby zadowalający. Napisał więc we współpracy z Jane Goldman coś naprawdę fantastycznego. Najważniejszymi elementami każdego filmu są dobry reżyser i dobry scenariusz, jeśli te dwie rzeczy są obecne, można spodziewać się sukcesu. 

kingsman hollywood film 6 14 6 movies you need to watch before you watch kingsman the secret service

Zobacz również: Zobacz fantastyczne plakaty trylogii Mroczny Rycerz Christophera Nolana!

Taron zapowiada również, że możemy oczekiwać po sequelu jeszcze większego i ambitniejszego widowiska. Będzie w nim uczestniczyć większa liczba postaci, poznamy więcej szczegółów ze świata Kingsman. Jak już wiemy w filmie zobaczymy również ich siostrzaną amerykańską agencję o nazwie Statesman, która jest dużo bogatsza od placówki brytyjskiej i tym samym posiada więcej wyszukanych gadżetów.

Premiera Kingsman: Złoty Krąg zapowiedziana jest na 6 października 2017 roku.

Źródło: heroichollywood.com/ Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Fanka filmów i książek fantasy. Kolekcjonuje figurki smoków i repliki broni białej. W wolnym czasie tworzy biżuterię.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?