„Amityville: The Awakening” – amerykański zwiastun produkcji!

Wczoraj był plakat, a dzisiaj przyszła pora na amerykański zwiastun nowego filmu grozy wytwórni Dimension Films i Blumhouse Productions. „Amityville: The Awakening”, bo to o nim przecież mowa, pojawi się w kinach 1 kwietnia 2016 roku. Reżyserem oraz scenarzystą produkcji jest Franck Khalfoun („Maniac”, „Poziom -2 „). Wspomniany zwiastun znajdziecie poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=yxt7lE4dvpU

„Amityville: The Awakening” to próba odświeżenia popularnej serii poprzez zupełnie nowe spojrzenie i przeniesienie akcji do czasów współczesnych. Produkcja skupia się na Belli i jej rodzinie, która właśnie wprowadza się do nowego domu (ile razy mogliśmy to już usłyszeć?). Jednakże w momencie, gdy w posiadłości zaczynają dziać się nieprawdopodobne rzeczy, bohaterkę dopada przeświadczenie, że matka z pewnością nie chce powiedzieć jej cały prawda. Z biegiem czasu nastoletnia dziewczyna uświadamia sobie, iż zamieszkała w owianym złą sławą domku umiejscowionym w miasteczku Amityville, w którym przed laty dokonano makabrycznych mordów.

Obsada filmu składa się z następujących gwiazd: nominowanej do Oscara Jennifer Jason Leigh („Mechanik”, „Nienawistna ósemka”), Belli Thorne (“Scream”, “Taniec rządzi”) i Camerona Monaghana (“Shameless – Niepokorni”. „Dawca pamięci”)

Amityville The Awakening 1

I co sądzicie? Będzie godny następca pierwowzoru, czy może nieudany primaaprilisowy żart, po którym będą płakać fani oryginału?

Źródło: ComingSoon.net

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?