Sztuka kochania z rekordowym otwarciem! Ponad 250.000 sprzedanych biletów!

Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej w reżyserii Marii Sadowskiej z Magdaleną Boczarską w roli głównej, bije rekordy frekwencji w polskich kinach. W ciągu pierwszego weekendu od premiery film obejrzało już ponad ćwierć miliona widzów!

To rekordowy wynik wśród tegorocznych premier. Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej w swój premierowy weekend zgromadziła w kinach 267.922 widzów. Łącznie z pokazami przedpremierowymi daje to 282.414 sprzedanych biletów. Tym samym nowy film producentów Bogów otworzył się lepiej niż historia prof. Religi (której ostateczna widownia w box office wyniosła 2.264.803 widzów). W ciągu minionych 5 lat zaledwie trzy polskie filmy miały lepszy weekend otwarcia niż Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej.

https://www.youtube.com/watch?v=_FdW8JjgVm8

Zobacz również: Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej – recenzja filmu!

Ten film to przede wszystkim historia niezwykłej postaci, którą poznajemy jako nieświadomą, niewinną, 20-letnią dziewczynę – mówi producent, Krzysztof Terej. Razem z nią przeżywamy pierwszą miłość, przyjaźń, rozczarowanie i smutek. Podążamy z nią drogą prowadzącą do świadomości i dojrzałości. Na naszych oczach główna bohaterka przechodzi niesamowitą transformację. W tym obrazie najważniejsze są emocje: zarówno te przedstawione na ekranie, jak i te, które przeżyją widzowie w kinie.

Na ekranie zobaczymy wielu wybitnych polskich aktorów. W rolę Stacha Wisłockiego, męża lekarki, wciela się Piotr Adamczyk, jej wielką miłość, Jurka, gra Eryk Lubos, przyjaciółkę, Wandę – Justyna Wasilewska. W filmie występują również Danuta Stenka, Karolina Gruszka, Borys Szyc, Wojciech Mecwaldowski, Arkadiusz Jakubik oraz Artur Barciś. 

Za udział w seansie dziękujemy:

https://www.cinema-city.pl/loga/logo_cc2.gif

Źródło: Informacja prasowa | Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?