Gwiezdne Wojny – ruszają zdjęcia do filmu o Hanie Solo!

Chris Miller, jueden z dwóch reżyserów nadchodzącego tytułu o Hanie Solo, właśnie ogłosił, że zdjęcia w końcu się rozpoczęły! Produkcja ruszyła wreszcie z kopyta, o czym świadczy fotografia, którą Miller zamieścił na swoim Twitterze:

solo pictures

Poznaliśmy też tytuł roboczy filmu – „Red Cup”. Na powyższym zdjęciu możemy zobaczyć również wstępny, czerwony logotyp, na którym bazowana będzie również zapewne jego końcowa wersja. 

Zobacz również:  Woody Harrelson poznał swoją rolę w filmie Han Solo! Jest nią postać ze starego kanonu!

Film trafi do kin 25 maja 2018 roku. Reżyserią zajmują się twórcy LEGO Przygody – Chris Miller oraz Phil Lord. Scenariusz napisali Lawrance Kasdan i Jon Kasdan. Główną rolę zagra Alden Ehrenreich. Towarzyszyć mu będą m.in: Emilia Clarke, Donald Glover i Woody Harrelson. Na ekranie zobaczymy również Chewbaccę. Historia skupi się na ukazaniu początków kryminalnego życia Hana Solo i zdobywaniu przez niego wszystkich przemytniczych umiejętności. Będzie to już drugi po Łotr 1 spin-off Gwiezdnych Wojen.

Źródło: heroichollywood.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Fan wszelkiej maści blockbusterów (dobrych oczywiście), fanatyk Star Wars, miłośnik popkultury w ogólnym tego słowa znaczeniu i ekspert w robieniu wszystkiego na ostatnią chwilę. Nauki ścisłe i astronomia. Nienawidzi twórczości Mickiewicza.

kamil.k.serafin@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?