Wołyń – znamy datę premiery na Blu-ray i DVD

Wołyń w reżyserii Wojtka Smarzowskiego już niedługo zadebiutuje na DVD oraz Blu-ray. Obok daty premiery filmu na nośnikach cyfrowych przedstawiono również opis zawartości wydania na rynek kina domowego.

Wołyń na DVD oraz Blu-ray pojawi się już 29 marca. W 2-płytowych wydaniach specjalnych Blu-ray i DVD dostępna będzie po raz pierwszy 131-minutowa wersja festiwalowa filmu, nie pokazywana do tej pory w polskich kinach. Film dostępny będzie w dźwięku DTS HD Master Audio 5.1 oraz z napisami polskimi, ukraińskimi i angielskimi.

W wydaniach Blu-ray i DVD WOŁYŃ nie zabraknie także wyjątkowych materiałów dodatkowych, m.in.:

  • materiały z planu, wywiady i komentarze reżysera oraz obsady
  • galeria zdjęć
  • making of: bitwa
  • zwiastun kinowy

Zobacz również: Wojenne dziewczyny – zwiastun nowego serialu TVP

Wołyń to jeden z najlepiej ocenianych przez krytykę polskich filmów zeszłego roku. Film Smarzowskiego cieszył się również wielką popularnością wśród widzów i był czwartym najchętniej oglądanym filmem w polskich kinach w 2016 roku. Od premiery w październiku 2016 produkcję obejrzało prawie 1,5 miliona widzów.

wolyn dvd blu ray baner

Źródło: galapagos.com.pl / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?