Zerwany kłos – nowy zwiastun filmu o bł. Karolinie Kózkównie

Z pośrednictwem firmy dystrybucyjnej Kondrat Media w sieci pojawił się drugi już zwiastun polskiej produkcji Zerwany kłos w reżyserii Witolda Ludwiga. Możecie zobaczyć go poniżej:

Zobacz również: Wyklęty – zwiastun produkcji o żołnieżach wyklętych

https://www.youtube.com/watch?v=Vpsv62oj2Xg

Opis produkcji: Trwa I wojna światowa. Carskie oddziały panoszą się w okolicach Tarnowa. Szesnastoletnia Karolina Kózkówna ponosi śmierć męczeńską w obronie wiary. Jej ojciec obwinia się za śmierć ukochanej córki. Dzieje bohaterów dopełnia Teresa, która nosi w sercu tajemnicę o gwałcie zadanym przez kozaka Sorokina.

Jakie będą losy pohańbionej Teresy?

Gdzie kryje się sens męczeństwa bł. Karoliny?

Czy ojciec pogodzi się ze stratą umiłowanej córki?

Film niesie przesłanie o sensie cierpienia, zwycięstwie miłości nad nienawiścią, a także wieść o tym, że wiara w Jezusa Chrystusa potrafi nieustannie odmieniać życie każdego z nas.

W obsadzie produkcji znaleźli się min. Aleksandra Hejda, Magdalena Michalik, Dariusz Kowalski, Witold Bieliński, Zuzanna Lipiec, Paweł Tchórzelski. Film w kinach już 17 lutego.

źródło: Kondrat Media / ilustracja wprowadzenia: Kondrat Media

Redaktor prowadzący działu recenzji filmowych

Od 2015 w Movies Room, od 2018 odpowiedzialny za działalność działu recenzji filmowych. Uwielbia Wesele Smarzowskiego, animacje Pixara i Breaking Bad. A, no i zawsze kiedy warto, broni polskiego kina.

Kontakt pod l.kolakowski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?