Split – M. Night Shyamalan zapowiada sequel?

W kinach możecie już oglądać nowy film M. Night Shyamalana Split, najlepiej przyjęty film tego twórcy od wielu lat. Najsłynniejszy hinduski twórca już jednak pracuje nad następnym dziełem, a informacją o pracach nad kolejnym scenariuszem nie omieszkał podzielić się na swoim oficjalnym Twitterze. Od razu powstało też pytanie czym będzie nowy obraz twórcy Szóstego zmysłu. Sam zainteresowany w owym tweecie rzucił, że łatwiej będzie domyśleć się czym jest 11 stron napisanego do tej pory scenariusza, jeśli widziało się film z Jamesem McAvoyem. Czyżby szykował się sequel?

Zobacz również: Split – recenzja filmu Shyamalana

Opis filmu: Podział umysłu osób cierpiących na zespół mnogiej osobowości od dawna fascynował naukowców i wymykał się nauce. Podobno niektórzy z nich potrafią też przejawiać cechy fizyczne, unikalne dla każdej z osobowości, chociaż mieszczące się w jednym ciele. Zatem, mimo iż Kevin dowiódł swojemu zaufanemu psychiatrze, Dr Fletcher, istnienie 23 osobowości, to jedna, która może zdominować pozostałe, jest w nim głęboko ukryta. Zmuszony do porwania trójki nastolatek, bohater rozpoczyna walkę o przetrwanie ze wszystkimi osobowościami, gnieżdżącymi się w jego głowie. 

Obsada obrazu grozy: James McAvoy – Kevin, Anya Taylor Joy – Casey, Betty Buckley – Dr Fletcher, Jessica Sula – Marcia i Haley Lu Richardson – Claire.

Split możemy oglądać w polskich kinach od 20 stycznia.

źródło: Twitter / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Z zawodu publicysta. W redakcji Movies Room recenzuje filmy już od 2015 roku. Uwielbia produkcje Pixara, "Wesele" Smarzowskiego i Breaking Bad.

Kontakt pod [email protected]

Twitter: xkolek1

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?