Advertisement

Lekarstwo na życie – szokujący spot filmu z Danem DeHaanem!

Wytwórnia 20th Century Fox opublikowała z okazji Super Bowl nową zapowiedź filmu Lekarstwo na życie. Spot znajdziecie poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=5rZUWa5ojUI

Zobacz również: Doktor Strange – Reżyser entuzjastycznie o szansach na drugą część!

Opis dystrybutora (kino): Ambitny młody pracownik wielkiej korporacji otrzymuje zadanie przywiezienia szefa swej firmy z idyllicznego, ale i tajemniczego ośrodka odnowy biologicznej, położonego w malowniczym zakątku w szwajcarskich Alpach. Ośrodek oferuje lekarstwo na wszelkie problemy i bolączki współczesnego świata, ale na miejscu okazuje się, że nic nie jest tym, czym mogłoby się wydawać. Bohater odkrywa mroczne sekrety i musi walczyć, by ocalić życie – i zdrowie psychiczne. 

Obsada produkcji: Dane DeHaan, Jason Isaacs, Mia Goth, Celia Imrie, Susanne Wuest, Carl Lumbly, Lisa Banes i Adrian Schiller.

cureforwellness0001Fot. materiały prasowe

Reżyserem filmu jest Gore Verbinski. Produkcja powstała na podstawie scenariusza Justina Haythe’a. Premiera obiecującego obrazu grozy będzie mieć miejsce już 17 lutego 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?