Deadpool 2 – Pierce Brosnan w roli Cable’a?!

Scena po napisach w filmie Deadpool zdradziła nam, że w kontynuacji twórcy zamierzają pokazać postać Cable’a. Od tamtej pory branża filmowa spekuluje, który z aktorów zawita w tej roli na ekranach kin. Swego czasu chęć wyrażał znany z Avatara Stephen Lang, co spotkało się z aprobatą dużego grona fanów. Jakiś czas temu do sieci trafiło zdjęcie, na którym obok Ryana Reynoldsa (Deadpool) i Hugh Jackmana (Wolverine), widzimy Pierce’a Brosnana. I być może to skromne zdjęcie zwiastuje angaż byłego Bonda do filmu o najemniku z niewyparzoną gębą.

deadpool brosnan jackman reynolds

Zobacz również:Life – pełny zwiastun i plakat widowiska sci-fi z Reynoldsem i Gyllenhaalem!

Dziennikarz Forbes’a, Simon Thompson zdradził podczas programu Meet the Movie Press, że przy okazji premiery Johna Wicka 2, rozmawiał z reżyserem sequela Deadpoola, Davidem Leitchem. Dziennikarz użył znanego podstępu i pogratulował reżyserowi castingu Pierce’a Brosnana do roli Cable’a. Odpowiedź Leitcha była krótka: Jeszcze tego nie mamy. I teraz warto sobie zadać pytanie czy reżyserowi chodziło o to, że angaż Brosnana nie został jeszcze sfinalizowany, czy o to, że nie wybrano jeszcze aktora do tejże roli.

Dziennikarze portali Mashable i Variety sugerują śledzić portale społecznościowe Ryana Reynoldsa (szczególnie Twitter), bowiem to on, jako główna gwiazda i producent filmu, może stać za ewentualnym angażem Pierce’a Brosnana do roli Cable’a. Na chwilę obecną pozostaje nam czekać na informacje ze strony Reynoldsa i wytwórni 20th Century Fox.

Premiera Deadpoola 2 zapowiedziana jest na 12 stycznia 2018 roku.

Źródło: Comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?