Pacific Rim: Uprising – zapoznaj się z wyglądem nowych Jaegerów!

Nadchodzący wielkimi krokami Pacific Rim: Uprising jest cały czas dla widów nieprzeniknioną tajemnicą. Fabuła widowiska trzymana jest pod kluczem, zatem nikt nie, czego tak właściwie się spodziewać po kontynuacji jednego z największych spektakli ostatnich lat. Jednakże dzisiaj możemy uchylić nieco drzwi i zajrzeć do pracowni, w której powstaje rzeczony film. Poniżej możecie zapoznać się z wyglądem trzech nowych Jaegerów, które widzowie ujrzą w sequelu produkcji Pacific Rim. Jak Wam się podobają?

prj

prujaeger2

Zobacz również: Pacific Rim: Uprising – Scott Eastwood na pierwszym zdjęciu w zbroi pilota Jaegera!

Nowe dzieło wytwórni Legendary (zatytułowane poprzednio Pacific Rim: Maelstrom) znajduje się obecnie w fazie zdjęć. Premiera widowiska przewidziana została na 23 lutego 2018 roku. Obsada produkcji składa się z następujących osób: John Boyega, Scott Eastwood, Cailee Spaeny, Jing Tian, Wesley Wong, Lily Ji, Chen Zitong, Lan Yingying, Qian Yongchen i Zhang Jin. Ponadto w małych rolach zobaczymy również Xiao Yanga i Kima Jeong-Hoona.

Reżyserem Pacific Rim: Uprising jest Steven S. DeKnight (Daredevil). Film oparty został na uniwersum stworzonym przez Guillermo del Toro i Travisa Beachama w 2013 roku, kiedy to swoją premierę miał Pacific Rim.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?