AdvertisementAvengers: Infinity War – zobacz pierwszą zapowiedź widowiska!

Ekipa filmująca oraz obsada nadchodzącego epickiego widowiska, Avengers: Infinity War, wydały na światło dzienne pierwszą zapowiedź z ujęciami z planu. Znajdziecie na nim wypowiedzi twórców oraz gwiazd produkcji. Filmik zawiera również wiele grafik koncepcyjnych, takich ja ta powyższa z Thorem i Rocket Racoonem!

https://www.youtube.com/watch?v=sAOzrChqmd0

Dodatkowo na fanpage’u Roberta Downey Jra, czyli filmowego Tony’ego Starka pojawił się transmitowany na żywo materiał z planu, kręcony przez nowego Spider-Mana, Toma Hollanda:

 

Zobacz również: Doktor Strange – zobacz wpadki z planu!

Reżyserią filmu zajmują się bracia Russo, a za scenariusz odpowiada Christopher Markus oraz Stephen McFeely. Wśród producentów wykonawczych znajduje się Jon Favreau (Iron Man). Z tego co wiemy na obecną chwilę w Infinity War pojawi się aż 67 postaci z marvelowskiego uniwersum, a obie części będą kręcone równocześnie. Feige dodaje również, że oba filmy będą się od siebie znacząco różnić. Szczegóły fabuły nie są jeszcze znane, jednak jak wiemy zjednoczeni bohaterowie walczyć będą ramię w ramię z pragnącym skompletować wszystkie sześć Kamieni Nieskończoności Thanosem. 

avengers infinity war logo joe steiner

Premiera Avengers: Infinity War planowana jest na 4 maja 2018 roku.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?