Advertisement

Han Solo – gwiazda Westworld dołącza do obsady filmu?!

Thandie Newton, którą najwięcej osób kojarzyć będzie zapewne z roli kurtyzany Maeve Millay w Westworld (najnowszym sukcesywnym widowisku HBO) jest w trakcie rozmów ze studiem Lucasfilm. Wedle plotek, mają one na celu obsadzenie jej w solowym filmie o Hanie Solo, który ma trafić do kin w przyszłym roku. Kogo miałaby zagrać? Wedle fanowskich spekulacji, wcieli się ona w rolę Sany Starros, która w najnowszch komiskach z uniwersum Star Wars podawała się za… żonę Hana!

sana

Sana zadebiutowała w 2015 roku w czwartym zeszycie głównej serii komiksowej pt. Star Wars. Była łowczynią nagród, niegdyś współpracującą z Hanem Solo, a później ścigającą go w celu wyrównania z nim dawnych rachunków. Ich domniemane małżeństwo było tak naprawdę dawnym przekrętem z minionych akcji. Warto również dodać, że Starros oddała w ręce Imperium Leię, by później pomóc w jej ratunku. Spotkała się również z Lukiem Skywalkerem. 

Uważacie, że Thandie Newton pasowałaby do tej postaci? Trzeba przyznać, że jej wygląd i postura idelanie odpowiada Sanie! Czy to właśnie ją zobaczymy u boku Hana? 

Zobacz również: Phoebe Waller-Bridge dołącza do obsady filmu o Hanie Solo

Film trafi do kin 25 maja 2018 roku. Reżyserią zajmują się twórcy LEGO Przygody – Chris Miller oraz Phil Lord. Scenariusz napisali Lawrance Kasdan i Jon Kasdan. Główną rolę zagra Alden Ehrenreich. Towarzyszyć mu będą m.in: Emilia Clarke, Phoebe Waller-Bridge, Donald Glover i Woody Harrelson. Na ekranie zobaczymy również Chewbaccę. Historia skupi się na ukazaniu początków kryminalnego życia Hana Solo i zdobywaniu przez niego wszystkich przemytniczych umiejętności. Będzie to już drugi po Łotr 1 spin-off Gwiezdnych Wojen.

Źródło: comingsoon.net / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Fan wszelkiej maści blockbusterów (dobrych oczywiście), fanatyk Star Wars, miłośnik popkultury w ogólnym tego słowa znaczeniu i ekspert w robieniu wszystkiego na ostatnią chwilę. Nauki ścisłe i astronomia. Nienawidzi twórczości Mickiewicza.

kamil.k.serafin@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?